ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-13/1)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τα τοπικά πρωταθλήματα μπάσκετ του Σαββατοκύριακου 12-13 Ιανουαρίου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Ντόσκουρης-Δρίβα-Μαχαίρα)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ (Μπάκα-Ρίζος-Γκόλιας)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Στεφ.-Κατρακάζος)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Μπουγέτσας-Σακαρέλος-Νιαβής)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Νταντή-Τζουβάνα-Τραυλού)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (A’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μπάκα-Ρίζος-Γκόλιας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΜΩΛΟΣ (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

17:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Καζάς-Σταματάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Μπάνος-Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μπάνος-Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Καζάς-Σταματάκης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Μπάνος-Γαβριήλ Ελ.-Κιούσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Κόνδης-Σαράντης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ. (Καζάς-Σακαρέλος-Παπαϊωάννου)

13:15 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ (Μπάνος-Βελεσιώτη-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Μέτσκα-Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Στεφ.)

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ (Τραυλού-Τριανταφύλλου-Μαμασούκα)

17:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Δαλαμίσκου-Γεωργουσόπουλος-Νταντή)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Κιούσης-Μπάνος)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Βελεσιώτη-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Καντούρου-Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Στεφ.)

17:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Νικολακάκης-Μασλατζίδου Αικ.-Κατρακάζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Δαλαμίσκου-Χανής-Γεωργουσόπουλος)

16:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Μέτσκα-Μασλατζίδης Στεφ.-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΔΩΡΙΔΑ (Κόνδης)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κόνδης)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Παπαδήμου-Κούλος-Κόνδης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Παπαδήμου-Κούλος-Κόνδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΩΛΟΣ (Κανδηλάρης-Αναγνώστου)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (22-25/3)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-17/3)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (8-9/3)

pannikolaou