B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-12/2)

Αγωνιστική δράση σε όλες τις κατηγορίες για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το Σαββατοκύριακο 9-10 Φεβρουαρίου, με τους περισσότερους αγώνες να έχουν έντονο βαθμολογικό ενδιαφέρον.

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.-ΧΒΑ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΥΝΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΜΩΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ Θ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ

19:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΜΩΛΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

15:30 Κλειστό Μαυροματίου ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Βασιλικού Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

10:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

 

ΤΡΙΤΗ 12 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

 

Σχετικά άρθρα

Σήμερα το All Star Game της ΕΣΚΑΣΕ στο Σχηματάρι!

pannikolaou

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Μάχες σε Κορωπί και Ζωγράφου! (24η αγωνιστική)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (playoffs): ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (photo album)

pannikolaou