B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (9-10/2)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες του ερχόμενου Σαββατοκύριακου στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με πλήρη δράση σε όλες τις κατηγορίες.

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χριστοδούλου-Τσάλλας)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚ.-ΧΒΑ (Βαρσαμάς-Χατζής)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ντάνος-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Καραμπιτσάκος-Κωτσακόπουλος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

15:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ (Σοφόπουλος-Θωμά)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χαλδούπης-Γαβριήλ)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Γκαράς)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Χαϊνά-Καλαπόδης)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χαϊνά-Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Τσόκανος-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Παπακωνσταντίνου Κ.-Χριστοδούλου Σπ.)

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Αποστόλου-Νικολιάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΜΩΛΟΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ Θ.-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ντάνος-Καραμπιτσάκος)

14:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Χριστοδούλου-Κόλα)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Θωμά-Αποστόλου)

19:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κωτσακόπουλος-Σοφόπουλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΜΩΛΟΣ (Γερονικολός-Βιορές)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Κωτσακόπουλος-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Μασλατζίδης Λ.-Μυτιληνάκης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Βαρσαμάς-Παναγιώτου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Βασιλικού Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλλας-Κάλφα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χουγιάζος-Χριστοδούλου Γ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Θωμά-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Αρτσίτας-Χαλδούπης)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Νικολιάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΑΔΜΟΣ (Χουγιάζος-Χριστοδούλου Γ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Παπακωνσταντίνου Κ.-Παπακωνσταντίνου Π.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

10:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

10:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Γκογκορώσης)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Θωμά-Αποστόλου)

Σχετικά άρθρα

Μαζί και τη νέα σεζόν Άρης Αμφίκλειας και Metropolitan general

pannikolaou

Στην προετοιμασία του Παναθηναϊκού ο Νίκος Περσίδης!

pannikolaou

Παρέμεινε στον Ιπποκράτη Κω ο Πέτρος Αργυρίου!

pannikolaou