B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-17/2)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο 16-17 Φεβρουαρίου με πλήρη δράση σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Αρτσίτας-Χατζής)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Χαϊνά-Καραμπιτσάκος)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. (Ντάνος-Τσάλλας)

15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χριστοδούλου-Σοφόπουλος)

15:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χουγιάζος-Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΧΒΑ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Βιορές-Παπακωνσταντίνου Π.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Αποστόλου-Γκαράς)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ (Αποστόλου-Γκαράς)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Βαρσαμάς-Παναγιώτου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Χριστοδούλου-Καλαπόδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μυτιληνάκης-Νικολιάς)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Μυτιληνάκης-Νικολιάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Καραμπιτσάκος-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Βαρσαμάς-Παναγιώτου)

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ (Βιορές-Παπακωνσταντίνου Π.)

12:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Κοτσιμπός)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  (Γερονικολός-Πετώνης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΚΥΝΟΣ (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

13:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Χριστοδούλου- Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Τσάλλας-Τσόκανος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χατζής-Γκαράς)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Αποστόλου)

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Βαρσαμάς-Αποστόλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Πατάγιας-Ευαγγελόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Μασλατζίδης Λ.-Πετσεπές)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α΄ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Χατζής-Γκαράς)

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Γκογκορώσης-Παναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β΄ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Καλαπόδης-Νικολιάς)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Πετσεπές)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Πετώνης-Παπακωνσταντίνου Π.)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΚΑΔΜΟΣ (Τσάλλας-Τσόκανος)

14:00 Κλειστό Αλιάρτου Γ.Σ.ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Μυτιληνάκης-Κόλα)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Πατάγιας-Ευαγγελόπουλος)

12:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

Σχετικά άρθρα

Στην ΑΕΚ ο Βαγγέλης Αγγέλου! Οι άμεσοι συνεργάτες του

pannikolaou

7 χρόνια χωρίς τον Γιώργο…

pannikolaou

Σαν σήμερα…13 Απριλίου (2017-2020)

pannikolaou