B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (2-3/3)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για το Σαββατοκύριακο 2-3 Μαρτίου με αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χαϊνά-Σοφόπουλος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Αρτσίτας-Χατζής)

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Χριστοδούλου Γ.)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Κωτσακόπουλος-Κάλφα)

13:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χουγιάζος-Βαρσαμάς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Θωμά-Καλαπόδης)

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Χριστοδούλου Γ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ (Αποστόλου-Γκογκορώσης)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Αποστόλου-Γκογκορώσης)

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Χουγιάζος-Βαρσαμάς)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Κωτσακόπουλος-Θωμά)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ (Κωτσακόπουλος-Θωμά)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Αρτσίτας-Καλαπόδης)

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Γερονικολός-Βιορές)

15:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Μαυροματίου ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ (Χριστοδούλου Γ.-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Μασλατζίδης Λ.-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Βασιλικού Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΧΒΑ (Ντάνος-Σοφόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Ιτέας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Πετώνης)

Σχετικά άρθρα

Σήμερα το All Star Game της ΕΣΚΑΣΕ στο Σχηματάρι!

pannikolaou

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ: Μάχες σε Κορωπί και Ζωγράφου! (24η αγωνιστική)

pannikolaou

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (playoffs): ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (photo album)

pannikolaou