ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-17/2)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο 16-17 Φεβρουαρίου με συναντήσεις σε όλες τις κατηγορίες.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Νταντή-Χανής-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Τζουβάνα-Βελεσιώτη-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας-Κόνδης)

15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Τραυλού-Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Κ.)

15:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΧΒΑ (Δρίβα-Κούλος-Παπαδήμου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Καζάς-Σταματάκης-Νιάβης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Κιούσης)

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ (Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Γιαννόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Γκόλιας-Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Γαβριήλ Ελ.-Βελεσιώτη-Βασιλακοπούλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Δρίβα-Κούλος-Παπαδήμου)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ (Καζάς-Νιάβης)

12:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Καζάς-Σταματάκης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Δέδες-Καλαντζής-Κανδηλάρης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Γιαννόπουλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  (Σαράντης-Χατζηπαναγιώτου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΚΥΝΟΣ (κανδηλάρης-Γλωσσόπουλος-Γιαννόπουλος)

13:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Τσιμπρίκα-Κανδηλάρης-Γλωσσόπουλος)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κούλος-Δρίβα-Παπαδήμου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μπ’ανος-Κιούσης-Μαμασούκα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Βασιλακοπούλου-Κολλάρος-Μασλατζίδου Αικ.)

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Κολλάρος-Βασιλακοπούλου-Μασλατζίδου Αικ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γλωσσόπουλος-Καλαντζής-Αναγνώστου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Γαβριήλ Ελ.-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α΄ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Μπάνος-Κιούσης-Μαμασούκα)

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Κονοβέση-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β΄ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Δαλαμίσκου-Γεωργουσόπουλος-Νταντή)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Βελεσιώτη-Μέτσκα-Γαβριήλ Ελ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Δρίβα-Κούλος-Παπαδήμου)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΚΑΔΜΟΣ (Κούλος-Δρίβα-Παπαδήμου)

14:00 Κλειστό Αλιάρτου Γ.Σ.ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Μπάκα-Κόνδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Καλαντζής-Αναγνώστου)

12:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Γιαννόπουλος)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-27/5)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-19/5)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-15/5)

pannikolaou