ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (23-24/2)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου 23-24 Φεβρουαρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Νταντή-Μασλατζίδης Στεφ.-Τραυλού)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Παπαδήμου-Δρίβα-Κούλος)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Καλαντζής-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)

16:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Τζουβάνα-Σιαδήμας-Κατρακάζος)

13:15 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Χαλαστάρα)

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Μπουγέτσας-Καζάς-Σταματάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας-Κόνδης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:30 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΑΕ.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Μέτσκα-Κατρακάζος-Τζουβάνα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Γαβριήλ Ελ.-Βελεσιώτη-Μαμασούκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Μπάνος-Κιούσης)

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Μαμασούκα-Βελεσιώτη-Γαβριήλ Ελ.)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μπάνος-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Στεφ.-Τραυλού-Νταντή)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Τριανταφύλλου-Τραυλού-Μασλατζίδης Κ.)

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΕΡΕΤΡΙΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Τραυλού-Μασλατζίδης Κ.-Τριανταφύλλου)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Μπάνος-Κιούσης-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μαυροματίου ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Βελεσιώτη-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

17:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Κολλάρος-Μέτσκα-Μαμασούκα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ (Γαβριήλ Ελ.-Χανής-Νταντή)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Παπαδήμου-Δρίβα-Κούλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μπάνος-Κατρακάζος-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Στεφ.-Μασλατζίδου Αικ.)

15:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μέτσκα-Κολλάρος-Μαμασούκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας-Κόνδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Γλωσσόπουλος-Δέδες-Τσιμπρίκα)

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές & κριτές στους αγώνες κατάταξης στη Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (22-23/6)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-12/6)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (31/5-3/6)

pannikolaou