Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο 16-17 Φεβρουαρίου με συναντήσεις σε όλες τις κατηγορίες.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
Α’ ΕΣΚΑΣΕ
18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Νταντή-Χανής-Κατρακάζος)
18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Τζουβάνα-Βελεσιώτη-Σιαδήμας)
18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας-Κόνδης)
15:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Τραυλού-Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Κ.)
15:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα-Αναγνώστου)
18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΧΒΑ (Δρίβα-Κούλος-Παπαδήμου)
Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
18:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Καζάς-Σταματάκης-Νιάβης)
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Κιούσης)
14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ (Κιούσης)
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
15:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)
18:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Γιαννόπουλος)
ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Γκόλιας-Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου)
ΠΑΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.)
19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.)
ΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Γαβριήλ Ελ.-Βελεσιώτη-Βασιλακοπούλου)
ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)
11:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Δρίβα-Κούλος-Παπαδήμου)
ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)
13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)
16:15 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ (Καζάς-Νιάβης)
12:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Καζάς-Σταματάκης)
ΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)
15:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Δέδες-Καλαντζής-Κανδηλάρης)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Γιαννόπουλος)
ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ
Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σαράντης-Χατζηπαναγιώτου)
Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
16:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΚΥΝΟΣ (κανδηλάρης-Γλωσσόπουλος-Γιαννόπουλος)
13:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Τσιμπρίκα-Κανδηλάρης-Γλωσσόπουλος)
18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κούλος-Δρίβα-Παπαδήμου)
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μπ’ανος-Κιούσης-Μαμασούκα)
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)
15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Βασιλακοπούλου-Κολλάρος-Μασλατζίδου Αικ.)
17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Κολλάρος-Βασιλακοπούλου-Μασλατζίδου Αικ.)
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)
19:00 Κλειστό Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γλωσσόπουλος-Καλαντζής-Αναγνώστου)
ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Γαβριήλ Ελ.-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Στεφ.)
ΠΑΙΔΩΝ (Α΄ ΟΜΙΛΟΣ)
15:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Μπάνος-Κιούσης-Μαμασούκα)
17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Κονοβέση-Σιαδήμας)
ΠΑΙΔΩΝ (Β΄ ΟΜΙΛΟΣ)
19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Δαλαμίσκου-Γεωργουσόπουλος-Νταντή)
18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Βελεσιώτη-Μέτσκα-Γαβριήλ Ελ.)
ΠΑΙΔΩΝ (Γ΄ ΟΜΙΛΟΣ)
13:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Δρίβα-Κούλος-Παπαδήμου)
16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΚΑΔΜΟΣ (Κούλος-Δρίβα-Παπαδήμου)
14:00 Κλειστό Αλιάρτου Γ.Σ.ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Μπάκα-Κόνδης)
ΠΑΙΔΩΝ (Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ)
12:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Καλαντζής-Αναγνώστου)
12:00 Κλειστό Σπερχειάδας ΑΡΗΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Γιαννόπουλος)