B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-20/3)

Πλήρη αγωνιστική δράση το Σαββατοκύριακο στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με τις περισσότερες κατηγορίες να μπαίνουν στην τελική ευθεία και το ενδιαφέρον να μεγαλώνει! Παράλληλα, έχουμε την έναρξη του πρωταθλήματος Γυναικών, αλλά και της β’ φάσης του πρωταθλήματος παίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

17:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΕΡΕΤΡΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΚΥΝΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΣΥΛΛΑΣ

19:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

16:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

19:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΩΛΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΣΤΥΡΑ

13:30 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

17:30 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΦΑΛΑΡΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

15:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)

15:30 Κλειστό Αλιάρτου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΣΥΛΛΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 20 ΜΑΡΤΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

Σχετικά άρθρα

Συγχαρητήρια ΑΓΕΧ στους διαιτητές

pannikolaou

Το Σάββατο 25 Μαΐου ο τελικός παίδων στη Λιβαδειά!

pannikolaou

Χωρίς αγώνες την Κυριακή (26/5) των εκλογών!

pannikolaou