B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-17/3)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων του διημέρου 16-17 Μαρτίου, με τις περισσότερες κατηγορίες να βρίσκονται στην τελική ευθεία και το ενδιαφέρον να είναι τεράστιο! 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Χαϊνά-Θωμά)

18:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Γερονικολός-Ζάχος)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κωτσακόπουλος-Κάλφα)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Τσάλλας-Αρτσίτας)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Ντάνος-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Χουγιάζος-Πατάγιας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΕΡΕΤΡΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Μασλατζίδης Λ.-Νικολιάς)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΚΥΝΟΣ (Πετώνης-Βιορές)

19:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Καραμπιτσάκος-Ζαφείρη)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ (Αποστόλου-Γκαράς)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

16:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Χριστοδούλου-Παπαπαναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Μασλατζίδης Λ.-Νικολιάς)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Καλαπόδης)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

19:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Τσάλλας-Μασλατζίδης Λ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΩΛΟΣ (Ζάχος-Χουσιάδας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΣΤΥΡΑ (Κάλφα-Γκογκορώσης)

13:30 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Κάλφα-Γκογκορώσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Αποστόλου-Παναγιώτου)

17:30 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Αρτσίτας-Χατζής)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΦΑΛΑΡΑ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Ντάνος-Βιορές)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Γκαράς-Νικολιάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

14:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)

15:30 Κλειστό Αλιάρτου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΣΥΛΛΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Αρτσίτας-Χατζής)

Σχετικά άρθρα

Σχολικοί αγώνες: Πρωταθλητής το ΓΕΛ Αιδηψού στα κορίτσια! (pics)

pannikolaou

Στην Ιστιαία η τελική φάση του Πανελλήνιου πρωταθλήματος Νεανίδων!

pannikolaou

Σχολικοί αγώνες: Πέρασαν τελικό 1ο ΓΕΛ Χαλκίδας & ΓΕΛ Κανήθου!

pannikolaou