ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (2-3/3)

Δείτε παρακάτω το ορισμό των κριτών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου 2-3 Μαρτίου.

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ντόσκουρης-Δρίβα-Κούλος)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Τζουβάνα-Σιαδήμας-Τραυλού)

20:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-Γ.Σ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Νταντή-Μασλατζίδης Στεφ.-Τριανταφύλλου)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Κόνδης)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Βελεσιώτη-Καντούρου-Γεωργουσόπουλος)

13:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Χαλαστάρα)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΕΡΕΤΡΙΑ (Κολλάρος-Μέτσκα-Μαμασούκα)

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Δαλαμίσκου-Βασιλακοπούλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ (Μπάνος-Κιούσης)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μπάνος-Κιούσης)

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Κανδηλάρης-Γλωσσόπουλος-Δέδες)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Γκόλιας-Ρίζος-Σαράντης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Χαλαστάρα-Χριστόπουλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Μπάνος-Κιούσης-Τριανταφύλλου)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΙΟΥ-ΚΑΔΜΟΣ (Μπάνος-Κιούσης-Τριανταφύλλου)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Σακαρέλος-Παπαϊωάννου-Τσιμπρίκα)

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΕΔΕΩΝ (Αλεξίου-Χαλαστάρα-Χριστόπουλος)

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Καζάς-Νιαβής)

15:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Κανδηλάρης-Δέδες-Τσιμπρίκα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ (Μπάνος-Χανής-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Μαυροματίου ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ (Κουρούλης-Ρίζος-Γκόλιας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Βελεσιώτη-Χανής-Μασλατζίδης Στεφ.)

18:00 Κλειστό Βασιλικού Γ.Σ.ΚΥΜΗΣ-ΧΒΑ (Μαμασούκα-Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Ιτέας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Ντόσκουρης-Δρίβα)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-27/5)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-19/5)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-15/5)

pannikolaou