ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (16-17/3)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το διήμερο 16-17 Μαρτίου με αγώνες σε Α’-Β’-Γ’ Ανδρών, Γυναικών, παίδων, εφήβων, κορασίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Τζουβάνα-Μασλατζίδου Αικ.-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Αναγνώστου)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Νταντή-Τραυλού-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Ντουρντουρέκας-Κόνδης-Κουρούλης)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Μπουγέτσας-Σακαρέλος-Παπαϊωάννου)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Παπαδήμου-Δρίβα-Κούλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΕΡΕΤΡΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Βελεσιώτη-Μαμασούκα-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΚΥΝΟΣ (Ντουρντουρέκας-Κόνδης-Κουρούλης)

19:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Καζάς-Σταματάκης-Νιαβής)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ (Μπάνος-Καντούρου-Κιούσης)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

16:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Μπάκα-Γκόλιας-Σαράντης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Στεφ.-Μαμασούκα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17 ΜΑΡΤΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Τραυλού-Μασλατζίδης Στεφ.-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Σαράντης)

19:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Μπάκα-Γκόλιας-Ρίζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΜΩΛΟΣ (Κανδηλάρης-Δέδες-Αναγνώστου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΣΤΥΡΑ (Μπάνος-Χανής-Νταντή)

13:30 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μπάνος-Χανής-Νταντή)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Χριστόπουλος-Χαλαστάρα-Τριανταφύλλου)

17:30 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Μέτσκα-Βελεσιώτη-Μαμασούκα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος-Καλαντζής)

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΦΑΛΑΡΑ (Γιαννόπουλος-Αναγνώστου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Παπαδήμου-Δρίβα-Κούλος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κονοβέση-Σιαδήμας-Τζουβάνα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Γιαννόπουλος-Αναγνώστου)

14:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Σακαρέλος-Παπαϊωάννου-Νιαβής)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ)

15:30 Κλειστό Αλιάρτου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Σαράντης)

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΣΥΛΛΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βασιλακοπούλου-Κατρακάζος-Μασλατζίδου Αικ.)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-27/5)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-19/5)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-15/5)

pannikolaou