ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (29/3-1/4)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ από 29 Μαρτίου-1 Απριλίου όπως και για τους αγώνες παμπαίδων.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29 ΜΑΡΤΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

18:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Μπάνος-Κιούσης-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΜΑΡΤΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Δεληγιάννης-Κόνδης-Ντουρντουρέκας)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδου Κατ.-Χανής-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Νταντή-Μασλατζίδης Στεφ.-Τραυλού)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (Τζουβάνα-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Κ.)

15:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Παπαδήμου-Δρίβα-Κούλος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (ΚΑΤΑΤΑΞΗ)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Μπάκα-Γκόλιας-Χατζηπαναγιώτου)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

13:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Γαβριήλ Ειλ.-Χανής-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Β’ (Καντούρου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:45 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Μπάκα-Ρίζος-Χατζηπαναγιώτου)

11:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΑΔΜΟΣ (Μπουγέτσας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κούλος-Παύλου-Δρίβα)

ΚΥΡΙΑΚΗ 31 ΜΑΡΤΙΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (ΤΕΛΙΚΟΣ)

13:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΣΥΛΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Μπουγέτσας-Καζάς-Σταματάκης)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Σταματάκης-Νιαβής-Μπουγέτσας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Κατρακάζος-Βασιλακοπούλου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Μπάκα-Σαράντης-Γκόλιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ντόσκουρης-Δρίβα)

16:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΤΛΑΣ (Μπουγέτσας-Νιαβής-Σταματάκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κολλάρος)

12:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Κουτσογιάννη)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ.-ΑΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Β’ (Κονοβέση-Μαμασούκα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

09:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Β’ (Βελεσιώτη)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Α’-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Παπαδήμου-Παύλου)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 1 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜ. (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

Σχετικά άρθρα

Αφιέρωμα ΕΣΚΑΣΕ 1980-2021: Οι 271 πρωταθλητές σε όλες τις κατηγορίες!

pannikolaou

Επόμενη ομάδα Καουάι Λέοναρντ; (By Waverpoll.com)

pannikolaou

Καλύτερος Ευρωπαίος παίκτης που αγωνίζεται στο ΝΒΑ;

pannikolaou