Πραγματοποιήθηκε το απόγευμα της Δευτέρας στα γραφεία της ΕΣΚΑΣΕ η κλήρωση για το πρωτάθλημα παμπαίδων-παγκορασίδων της περιόδου 2018-19.
Η έναρξη του νέου πρωταθλήματος είναι προγραμματισμένη για το Σάββατο 30 Μαρτίου.
Η κλήρωση όλων των ομίλων:
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
ΣΤΥΡΑ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ
Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
2η Αγωνιστική
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
Ρεπό: ΣΤΥΡΑ
3η Αγωνιστική
ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΣΤΥΡΑ
Ρεπό: ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
4η Αγωνιστική
ΣΤΥΡΑ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ
Ρεπό: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
5η Αγωνιστική
ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΣΤΥΡΑ
Ρεπό: Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΑΓΕΧ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α’
Ρεπό: ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
2η Αγωνιστική
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α’-ΑΓΕΧ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3η Αγωνιστική
ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α’
ΑΓΕΧ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Ρεπό: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
4η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α’-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
Ρεπό: ΑΓΕΧ
5η Αγωνιστική
ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕΧ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
Ρεπό: ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Α’
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΧΒΑ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β’
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ Θ. Β’
Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.
2η Αγωνιστική
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β’-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.
ΑΡΗΣ Θ. Β’-ΧΒΑ
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
3η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ Θ. Β’
ΧΒΑ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
Ρεπό: ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β’
4η Αγωνιστική
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.
ΑΡΗΣ Θ. Β’-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β’
Ρεπό: ΧΒΑ
5η Αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΧΒΑ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ Β’-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
Ρεπό: ΑΡΗΣ Θ. Β’
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ Θ. Α’-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Β’
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΑΔΜΟΣ
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ
2η Αγωνιστική
ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ Θ. Α’
ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Β’-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
3η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ Θ. Α’-ΛΟΚΡΟΣ
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Β’-ΚΑΔΜΟΣ
4η Αγωνιστική
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ Θ. Α’
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ Β’
ΛΟΚΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ
5η Αγωνιστική
ΑΡΗΣ Θ. Α’-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Β-ΛΟΚΡΟΣ
ΚΑΔΜΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Α’-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.
ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
2η Αγωνιστική
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Α’
Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ
3η Αγωνιστική
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Α’-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ
Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.
4η Αγωνιστική
ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Α’-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.
5η Αγωνιστική
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Α’
Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ
ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Α’-ΑΤΛΑΣ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ.-ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Β’-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
Ρεπό: ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ
2η Αγωνιστική
ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ
ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Α’
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ.
Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Β’
3η Αγωνιστική
ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Α’-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ.-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Β’
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ
4η Αγωνιστική
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Β’-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Α’
ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ.
5η Αγωνιστική
ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Β’
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Α’-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ.
ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
Ρεπό: ΜΠΟΥΚΑΛΗ
6η Αγωνιστική
ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Β’-ΑΤΛΑΣ
ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ
Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Α’
7η Αγωνιστική
ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Α’
ΑΤΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ.
ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Β’
Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
Α’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ
2η Αγωνιστική
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.
ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
3η Αγωνιστική
ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΛΕΥΚΤΡΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΑΔΜΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ
2η Αγωνιστική
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΛΕΥΚΤΡΑ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ
3η Αγωνιστική
ΛΕΥΚΤΡΑ-ΚΑΔΜΟΣ
ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
1η Αγωνιστική
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
Ρεπό: ΜΑΚΑΡΟΣ
2η Αγωνιστική
ΜΑΚΑΡΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.
3η Αγωνιστική
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ
Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.