ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων (20-21/4)

Συνέχεια στο πρωτάθλημα παμπαίδων-παγκορασίδων της ΕΣΚΑΣΕ με αγώνες το διήμερο 20-21 Απριλίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Β’-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Β’

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Β’

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Α’-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’

15:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Α’-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

13:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ

10:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

11:30 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’-ΑΤΛΑΣ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ 22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΛΟΚΡΟΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

Μ. ΤΡΙΤΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Β’-ΛΟΚΡΟΣ

 

Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

16:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’

16:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Β’-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΧΒΑ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

14:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Α’

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Α’

16:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Β’

17:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Σχετικά άρθρα

Καλύτερος Ευρωπαίος παίκτης που αγωνίζεται στο ΝΒΑ;

pannikolaou

Είναι το απόλυτο φαβορί για τους Ολυμπιακούς αγώνες η Team USA;

pannikolaou

Ο Παν. Μιχαήλ καλεσμένος στο camp της Ακαδ. Ιστιαίας (pics)

pannikolaou