ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (5-7/4)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για το τριήμερο 5-7 Απριλίου, με αγώνες σε Α’ Β’ Γ’ κατηγορία Ανδρών, Γυναικών, Παίδων αλλά και τον τελικό της κατηγορίας Εφήβων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

21:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Καζάς-Νιαβής)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μπάνος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 6 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Χαλαστάρα)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Νταντή-Γαβριήλ Ειλ.-Μασλατζίδης Κ.)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Μπουγέτσας-Καζάς-Νιαβής)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Τραυλού-Τζουβάνα-Σιαδήμας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Ο.ΚΥΜΗΣ (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜ. (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

19:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γαβριήλ Ειλ.-Χανής-Μασλατζίδου Αικ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μέτσκα)

15:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Καντούρου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Β’-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤ. (Μαμασούκα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Β’-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

11:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Τσιτίνης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

15:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΚ.ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Γιαννόπουλος)

15:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Α’ (Δέδες)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Κολλάρος)

15:00 Κλειστό Μαυροματίου ΛΕΥΚΤΡΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 7 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΦΗΒΩΝ

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΧΒΑ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFSS)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Τζουβάνα-Μασλατζίδης Στεφ.-Κατρακάζος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ (Σαρλάνη-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:00 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Κονοβέση-Καντούρου-Σιαδήμας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

13:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

11:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Νταντή-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ (Κιούσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ (Καντούρου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Β’

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’ (Ίσσαρη)

12:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Α’-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Λαδάς)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Τσιαμούρας)

Σχετικά άρθρα

Είναι το απόλυτο φαβορί για τους Ολυμπιακούς αγώνες η Team USA;

pannikolaou

NBA Finals: Suns-Bucks 2-1 Ποια ομάδα θα ανέβει στο θρόνο; Waverpoll.com

pannikolaou

Το Δ.Σ. της ΕΣΚΑΣΕ. Νέα πρόσωπα σε θέσεις ”κλειδιά”!

pannikolaou