ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (13-14/4)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το διήμερο 13-14 Απριλίου με αγώνες στις 3 κατηγορίες ανδρών και στα πρωταθλήματα παίδων και παμπαίδων-παγκορασίδων: 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ (Καντούρου-Γαβριήλ-Μασλατζίδης Κ.)

15:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κουλός-Παπαδήμου)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. (Τζουβάνα-Χανής-Σιαδήμας)

14:45 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Δεληγιάννης-Ντουρτνουρέκας-Κουρούλης)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Μασλατζίδου Αικ.-Βελεσιώτη-Τραυλού)

18:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Νταντή-Μασλατζίδης Στ.-Κατρακάζος)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS) 

18:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Καζάςς-Σταματάκης-Νιαβής)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μπάκα-Ρίζος-Σαράντης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ  ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Μπάνος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ (Χατζόπουλος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΛΕΥΚΤΡΩΝ

19:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Μπάκα)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 14 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

18:30 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ.-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Καζάς-Σακαρέλος-Παπαϊωάννου)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ-ΣΤΥΡΑ (Μπάνος-Βελεσιώτη-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ (Γαβριήλ-Νταντή-Τριανταφύλλου)

19:00 Κλειστό Μαυροματίου ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΔΡΟΣΙΑ (Κουρούλης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΧΒΑ (Νταντή-Χανής-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Αναγνώστου-Καλαντζής-Γλωσσόπουλος)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

14:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σιαδήμας-Τζουβάνας)

12:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’  (Κουτσογιάννη-Κατρακάζος)

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Βασιλακοπούλου-Καντούρου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Β’ (Μασλατζίδης Στ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Β’-ΚΑΔΜΟΣ

11:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Καζάς)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

13:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Βασιλακοπούλου-Καντούρου)

Σχετικά άρθρα

Είναι το απόλυτο φαβορί για τους Ολυμπιακούς αγώνες η Team USA;

pannikolaou

NBA Finals: Suns-Bucks 2-1 Ποια ομάδα θα ανέβει στο θρόνο; Waverpoll.com

pannikolaou

Το Δ.Σ. της ΕΣΚΑΣΕ. Νέα πρόσωπα σε θέσεις ”κλειδιά”!

pannikolaou