ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (20-21/4)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ το διήμερο 20-21 Απριλίου, με αγώνες σε αρκετές κατηγορίες αλλά και με το All Starr Game της Κυριακής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΑΠΡΙΛΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

20:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Μπάνος-Καντούρου-Κιούσης)

20:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Τζουβάνα-Μαμασούκα-Σιαδήμας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΑΝΕΥΒΟΪΚΟΣ (Μπάνος-Βελεσιώτης-Κιούσης)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ (Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

17:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Δέδες-Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Β’-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Β’ (Γκόλιας-Μπάκα)

14:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. (Γαβριήλ Ελ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (Δ’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Β’ (Σταματάκης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (Ε’ ΟΜΙΛΟΣ)

12:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Κούλος-Δρίβα)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Α’-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

13:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’ (Καλαντζής)

15:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Α’-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Σιαμούρας)

13:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Χατζόπουλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 

ALL STAR GAME

17:00 Μικτή ΕΣΚΑΣΕ-Πρωτέας Σχηματαρίου (Μπάκα-Τζουβάνα-Ρίζος)

18:15 All Star Game (Μπάκα-Τζουβάνα-Ρίζος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Τραυλού-Μασλατζίδης Κ.-Μασλατζίδης Στεφ.)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-Α.Ε.ΚΑΡΥΣΤΟΥ (Μπάνος-Κιούσης-Μαμασούκα)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιστίαιας Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Χριστόπουλος-Αλεξίου-Χαλαστάρα)

17:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-Ο.Κ.ΑΥΛΙΔΑΣ (Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδου Αικ.-Κατρακάζος)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μπάνος-Μαμασούκα-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ (Γ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Αλιάρτου  ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Γκόλιας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ (Κολάρος-Νταντή)

10:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Κουτσογιάννη-Τριανταφύλλου)

15:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Γαβριήλ Ελ.-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ)

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

11:30 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Λαδάς)

13:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’-ΑΤΛΑΣ (Σιαμούρας)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Καντούρου)

Σχετικά άρθρα

Καλύτερος Ευρωπαίος παίκτης που αγωνίζεται στο ΝΒΑ;

pannikolaou

Είναι το απόλυτο φαβορί για τους Ολυμπιακούς αγώνες η Team USA;

pannikolaou

NBA Finals: Suns-Bucks 2-1 Ποια ομάδα θα ανέβει στο θρόνο; Waverpoll.com

pannikolaou