ΜΙΚΤΕΣ

Τη Δευτέρα 15 Απριλίου η προπόνηση των μικτών ΕΣΚΑΣΕ στο Μαρτίνο

Τη Δευτέρα 15 Απριλίου θα πραγματοποιηθούν οι επόμενες προπονήσεις για τις μικτές ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ σε αγόρια και κορίτσια στο κλειστό γυμναστήριο του Μαρτίνου.

Η προπόνηση των κοριτσιών θα γίνει στις 4 μ.μ. και των αγοριών στις 6 μ.μ.

Οι παίκτες-τριες που κλήθηκαν από τους προπονητές Παν. Μιχαήλ και Αργ. Κουβάρα:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 Θεοδώρου Αθανασία 2004 Άρης Θήβας
2 Μαυρίδη Παρασευή 2004 Άρης Θήβας
3 Παπαδημητρίου Αλεξάνδρα 2004 Άρης Θήβας
4 Γεωργίου Δανάη 2005 Άρης Θήβας
5 Δάφνη Μάρα 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
6 Καλτσά Αλεξάνδρα 2005 Έσπερος Λαμίας
7 Καρακικέ Αθηνά 2005 Αλίαρτο Γ.Σ.
8 Καραλιά Κων/να 2005 Μάκαρος Αμφισσας
9 Καρανάσου Μαρία 2005 Αλίαρτο Γ.Σ.
10 Κιούση Νώτα 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
11 Λίβα Έφη 2005 Μάκαρος Αμφισσας
12 Μηλεούνη Ηρακλεία 2005 Κάδμος Θήβας
13 Μπάτσαρη Νικόλ 2005 Κάδμος Θήβας
14 Μπόβαλη Ιωάννα 2005 Κάδμος Θήβας
15 Ξενοκώστα Ιωάννα 2005 Μάκαρος Αμφισσας
16 Παπουτσή Αλίκη 2005 Απόλλων Λιβαδειάς
17 Φραγκούλη Καίτη 2005 Γ.Σ. Αυλίδας
18 Χαντζή Έλενα 2005 Πρωτέας Σχηματαρίου
19 Καπουρίτη Δανάη 2006 Απόλλων Χαλκίδας
20 Καντά Χαρίτη 2006 Απόλλων Λιβαδειάς
21 Λιάμου Δήμητρα 2006 Απόλλων Χαλκίδας
22 Νταλή Μαρίνα 2006 Έσπερος Λαμίας
23 Χουλιαρά Κατερίνα 2006 ΑΕΕΠ Χαλκίδας
24 Χουλιαρά Δήμητρα 2006 ΑΕΕΠ Χαλκίδας
25 Παπακοσμά Ελένη 2004 Σύλλας
26   Κυργιώργη           Βασιλική             2006     Σύλλας

27   Σουλιάδη              Όλγα                 2004     Σύλλας

28  Μαργωμένου         Αναστασία          2004     Σύλλας

29  Σταματίου            Αμαλία               2005      Αλίαρτος

 

ΑΓΟΡΙΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤΟΣ ΓΕΝ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
1 Θεοδώρου Θεόδωρος 2005 Άρης Θήβας
2 Κανατάς Δημήτρης 2005 Μάκαρος Άμφισσας
3 Καραμίτζος Αντώνης 2005 Μαλεσίνα Γ.Σ.
4 Κατσιμίχας Γρηγόρης 2005 Αλίαρτος Γ.Σ.
5 Κατσίμπρας Φώτης 2005 Ιτέας Γ.Σ.
6 Κουτρόγιαννος Αργύρης 2005 Ιτέας Γ.Σ.
7 Λειβαδίτης Πέτρος 2005 Απόλλων Χαλκίδας
8 Μαντανίκας Κων/νος 2005 Έσπερος Λαμίας
9 Μπόγρης Γιώργος 2005 Κάδμος Θήβας
10 Οικονόμου Επαμεινώνδας 2005 ΑΕΕΠ Χαλκίδας
11 Παπαγεωργίου Νίκος 2005 ΑΣΕ Μπούκαλη
12 Περγαντάς Γιάννης 2005 Απόλλων Χαλκίδας
13 Ρουμπής Γιώργος 2005 ΑΕΕΠ Χαλκίδας
14 Τζαβαρίνης Δημήτρης 2005 Αλίαρτος Γ.Σ.
15 Τσουκαράς Φίλιππος 2005 Έσπερος Λαμίας
16 Φανιδάκης Ορέστης 2005 Μάκαρος Άμφισσας
17 Δεμερτζής Φώτης 2006 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
18 Κοτρογιάννης Βασίλης 2006 Απόλλων Χαλκίδας
19 Μπόκος Θανάσης 2006 Μαυρομάτι Α.Ο.
20 Μπόρσης Κων/νος 2006 Πρωτέας Σχηματαρίου
21 Μολές Αργύρης 2006 Ιτέας Γ.Σ.
22 Σκούμας Δημήτρης 2006 Κάδμος Θήβας
23 Τσασούλας Κων/νος 2006 Κένταυρος Λιβαδειάς
24 Χαντζής Κων/νος 2006 Πρωτέας Σχηματαρίου

25   Κεφαλληνάκης Νίκος   2005    Έσπερος Λαμίας

26  Σκιαθίτης Δρόσος    2005    Ακαδημία Ιστιαίας

27 Φασούλας Δημήτρης 2005   Αναγ. Λαμίας

Σχετικά άρθρα

Γιώργος Χαρατσής: ”Ελπίζω να ανταποκριθώ στις προσδοκίες τους”

pannikolaou

Το Σάββατο 26 Ιουνίου το ετήσιο μνημόσυνο του Ραφαήλ Σκεμπέ

pannikolaou

Το Σάββατο 26 Ιουνίου το ετήσιο μνημόσυνο του Ραφαήλ Σκεμπέ

pannikolaou