FEATURED Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-28-5)

Συνεχίζονται τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ στο χρονικό διάστημα 24-28 Μαϊου με εξαίρεση την Κυριακή των εκλογών, με αγώνες για την κατηγορία παίδων (τελικός), Γ’ κατηγορία Ανδρών, Γυναικών και τις κατηγορίες παμπαίδων-παγκορασίδων.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24 ΜΑΪΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’

12:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Β’

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Α’

15:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

19:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Α’-ΑΤΛΑΣ

17:30 ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΛΕΥΚΤΡΑ

17:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΜΑΪΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ-ΔΡΟΣΙΑ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΣΤΥΡΑ

15:00 Καρύστου ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Β’-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Β’-ΧΒΑ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Α’-ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ

17:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΜΑΪΟΥ 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

12:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Β’-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 ΔΑΚ Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ

12:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

18:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μαυροματίου ΛΕΥΚΤΡΑ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

 

ΤΡΙΤΗ 28 ΜΑΪΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΧΒΑ

Σχετικά άρθρα

Στις 12 Σεπτεμβρίου οι εκλογές της ΕΟΚ!

pannikolaou

Σαν σήμερα…15 Ιουνίου (2016-2020)

pannikolaou

Λύση συνεργασίας ΑΓΕ Χαλκίδας-Γιάννη Τσαούση!

pannikolaou