FEATURED Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-19/5)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, που περιλαμβάνουν την πρώτη αγωνιστική της β’ φάσης στη Γ’ κατηγορία, το ντέρμπι στην κατηγορία Γυναικών ΑΓΕΧ-Πρωτέα Σχηματαρίου και αρκετούς αγώνες για τα πρωταθλήματα παμπαίδων-παγκορασίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΜΑΪΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Αποστόλου)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ζάχος)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (U-17)-XBA (U-17) (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

20:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑΣ (U-14)-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. (U-17) (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΪΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΦΑΣΗ) Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 ΔΑΚ Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Β’-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Α’-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’ (Ζαφείρη)

13:00 ΔΑΚ Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Ζαφείρη)

14:30 ΔΑΚ Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Α’ (Ζάχος)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Χουσιάδας)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Μασλατζίδης Λ.)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑΣ (U-14)-XBA (U-17) (Ντάνος-Γερονικολός)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΦΑΣΗ) Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΟ ΚΥΜΗΣ-ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ (Κάλφα-Αρτσίτας)

17:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ (Καραμπιτσάκος-Χριστοδούλου Γ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΦΑΣΗ) Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 ΔΑΚ Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΑΤΛΑΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Καραμπιτσάκος-Χριστοδούλου Γ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Αποστόλου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ (Νικολιάς)

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Νικολιάς)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΧΒΑ (Γκογκορώσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Γερονικολός-Χριστοδούλου Σπ.)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Β’ (Γκαράς)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμιφσσας ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Α’ (Ντάνος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ (Χουσιάδας)

11:00 ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Ζαφείρη)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Γκογκορώσης)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαυροματίου ΛΕΥΚΤΡΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Βιορές)

19:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Γκαράς)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

11:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (U-17) ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑΣ (U-14)  (Χουγιάζος-Γερονικολός)

Σχετικά άρθρα

Απέκτησε τον Μιχάλη Μπότση από τον Κάδμο ο Ερμής Σχηματαρίου!

pannikolaou

Το υγειονομικό πρωτόκολλο για τη διεξαγωγή των πρωταθλημάτων της ΕΣΚΑΣΕ

pannikolaou

Μέχρι σήμερα οι αιτήσεις υποψήφιων μελών για τις εκλογές της ΕΣΚΑΣΕ

pannikolaou