FEATURED Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (24-27-5)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τις αναμετρήσεις από 24-27 Μαϊου με εξαίρεση την Κυριακή των εκλογών, στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που έχουν ακόμα δραστηριότητα (παίδων (τελικός), Γ’ κατηγορία Ανδρών, Γυναικών,  παμπαίδων-παγκορασίδων).

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24 ΜΑΪΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ 

19:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Νικολιάς-Παναγιώτου)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

12:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Γκαράς-Παναγιώτου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Β’ (Γκαράς-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Α’ (Τσόκανος)

15:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

19:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Πετώνης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Α’-ΑΤΛΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

17:30 ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Γκαράς-Παναγιώτου)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΛΕΥΚΤΡΑ (Καραμπιτσάκος)

17:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Πετώνης)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΜΑΪΟΥ

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ντάνος-Καραμπιτσάκος)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ-ΔΡΟΣΙΑ (Κάλφα-Θωμά)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΣΤΥΡΑ (Χατζής)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’ (Βαρσαμάς-Γκαράς)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Β’-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Αρτσίτας-Παναγιώτου)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Β’-ΧΒΑ (Βιορές-Παπακωνσταντίνου Κ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Γερονικολός)

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Βιορές-Παπακωνσταντίνου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Α’-ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Χριστοδούλου Γ., Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Γκαράς)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΜΑΪΟΥ 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

19:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Γκαράς)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Χουγιάζος)

12:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Β’-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χριστοδούλου Γ., Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Πετώνης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 ΔΑΚ Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’ (Χουσιάδας)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Νικολιάς-Αρτσίτας)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Μαυροματίου ΛΕΥΚΤΡΑ-ΚΑΔΜΟΣ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Κοτσιμπός)

Σχετικά άρθρα

Έφτασαν 28 οι ομάδες της ΕΣΚΑΣΕ στο μητρώο της Γ.Γ.Α. με την είσοδο του Α.Σ. Καρυστίας!

pannikolaou

Προπονητής στη Ζάμαλεκ ο Βαγγέλης Αγγέλου!

pannikolaou

Παρουσία Καρακατσούνη η συνέχεια του camp της Ακαδ. Ιστιαίας!

pannikolaou