FEATURED Γ ΕΣΚΑΣΕ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (31/5-3/6)

Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας στους αγώνες για τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με αναμετρήσεις για τη Γ’ κατηγορία αλλά και για τους παμπαίδες και τις παγκορασίδες.

Στο πρόγραμμα, όπως και την προηγούμενη εβδομάδα, δεν υπάρχουν αγώνες την Κυριακή των εκλογών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές: 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31 ΜΑΪΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ (Γκαράς)

12:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Αποστόλου)

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Βαρσαμάς)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Β’ (Καλαπόδης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Πετώνης)

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Γερονικολός)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Α’ (Χουσιάδας)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΙΟΥΝΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-Α.Ο. ΚΥΜΗΣ (Κάλφα-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-Ο.Κ. ΑΥΛΙΔΑΣ (Τσάλλας-Αρτσίτας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Μαυροματίου  ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΦΑΛΑΡΑ (Χριστοδούλου Γ.-Γερονικολός)

17:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Χουσιάδας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Γκαράς-Παναγιώτου)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Γκαράς-Παναγιώτου)

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΧΒΑ (Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Α’-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Α’ (Χουσιάδας)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Γκαράς-Παναγιώτου)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Β’ (Γερονικολός)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χριστοδούλου Γ.)

16:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Α’-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χριστοδούλου Σπ.-Παπακωνσταντίνου Π.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.ΑΝΑΓ. ΛΑΜ. (Ζαφείρη)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Παπακωνσταντίνου Π.-Χριστοδούλου Σπ.)

 

Σχετικά άρθρα

Μπασκετική σύναξη της Α’ ΕΣΚΑΣΕ στο τραπέζι-θεσμό του Νασάκη! (pics)

pannikolaou

Ο Αντώνης Γεροντίτης στα Stereabasket Awards!

pannikolaou

Πήρε Κακογιάννη ο Σύλλας!

pannikolaou