B ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ Γ ΕΣΚΑΣΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΙΤΕΣ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (10-15/5)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το τριήμερο 10-12 Μαΐου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 ΜΑΪΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

20:30 Κλειστό Αρτάκης Α.Ε.Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Τζουβάνα-Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 11 ΜΑΪΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

18:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Σακαρέλος-Παπαϊωάννου-Μπουγέτσας)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

17:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Καλαντζής-Αναγνώστου-Λαδάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΥΝΟΣ

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Τσιμπρίκα-Γλωσσόπουλος-Δεληγιάννης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Β’ (Γαβριήλ Ελ.)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Β’ (Γαβριήλ Ειλ.-Βελεσιώτη)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

11:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Β’

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

13:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Α’-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Αναγνώστου)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:15 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μαμασούκα-Τραυλού)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 12 ΜΑΪΟΥ 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (PLAYOFFS)

18:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Νταντή-Βελεσιώτη-Μασλατζίδης Κ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Γαβριήλ Ελ.-Μασλατζίδης Στεφ.-Σιαδήμας)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Κατρακάζος-Μασλατζίδου Αικ.-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Καρύστου ΣΤΥΡΑ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μπάνος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Τραυλού-Μαμασούκα)

15:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’ (Γαβριήλ Ειλ.)

17:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Σιαδήμας-Μασλταζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Β’-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ίσσαρη)

15:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Λαδάς)

19:30 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Β’-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. Α’ (Τσιαμούρας)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΛΕΥΚΤΡΑ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 15 ΜΑΪΟΥ 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Νταντή-Τζουβάνα-Τραυλού)

Σχετικά άρθρα

Φιλική νίκη του Απόλλωνα! (64-50 τον Αστέρα Αλιβερίου)

pannikolaou

Ευχαριστήριο Αλέξανδρου Αρτάκης σε ΔΟΑΠΠΕΧ

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 34-64

pannikolaou