ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-19/5)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό των κριτών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το τριήμερο 17-19 Μαΐου:

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17 ΜΑΪΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Μπάνος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Λαδάς)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (U-17)-XBA (U-17) (Αναγνώστου-Γλωσσόπουλος-Δέδες)

20:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑΣ (U-14)-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. (U-17) (Αναγνώστου-Γλωσσόπουλος-Δέδες)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 18 ΜΑΪΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΦΑΣΗ) Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 ΔΑΚ Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Καλαντζής-Αναγνώστου-Δέδες)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Β’-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Γκόλιας-Μπάκα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Α’-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’ (Τσιαμούρας)

13:00 ΔΑΚ Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Τσιαμούρας)

14:30 ΔΑΚ Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Α’ (Ίσσαρη)

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Γιαννόπουλος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Μπάνος)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

17:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑΣ (U-14)-XBA (U-17) (Κουρούλης-Κόνδης)

 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 19 ΜΑΪΟΥ 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΦΑΣΗ) Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΟ ΚΥΜΗΣ-ΟΚ ΑΥΛΙΔΑΣ (Μπάνος-Μασλατζίδης Στεφ.-Κιούσης)

17:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ (Μασλατζίδου Αικ.-Βελεσιώτη-Σιαδήμας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΦΑΣΗ) Β’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 ΔΑΚ Λαμίας ΦΑΛΑΡΑ-ΑΤΛΑΣ (Γλωσσόπουλος-Τσιμπρίκα-Καλαντζής)

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ 

20:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Γαβριήλ Ελ.-Βελεσιώτη-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ (Μπάνος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ (Γαβριήλ Ειλ.-Γεωργουσόπουλος)

18:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κουτσογιάννη-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΧΒΑ (Κολάρος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Κουρούλης-Κόνδης)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Β’ (Μπάκα-Σαράντης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμιφσσας ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Α’ (Παύλου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ (Χατζόπουλος)

11:00 ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Ίσσαρη)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Κολάρος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Μαυροματίου ΛΕΥΚΤΡΑ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Μπάκα-Ρίζος)

19:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Γκόλιας-Σαράντης)

 

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

11:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (U-17) ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑΣ (U-14)  (Κουρούλης-Κόνδης)

Σχετικά άρθρα

Καλύτερος Ευρωπαίος παίκτης που αγωνίζεται στο ΝΒΑ;

pannikolaou

Είναι το απόλυτο φαβορί για τους Ολυμπιακούς αγώνες η Team USA;

pannikolaou

NBA Finals: Suns-Bucks 2-1 Ποια ομάδα θα ανέβει στο θρόνο; Waverpoll.com

pannikolaou