ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (31/5-3/6)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τους αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ, με αναμετρήσεις για τη Γ’ κατηγορία αλλά και για τους παμπαίδες και τις παγκορασίδες.
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές: 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 31 ΜΑΪΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ (Κολάρος-Τζουβάνα)

12:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Κολάρος-Τριανταφύλλου)

19:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Β’ (Νταντή)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Παπαδήμου)

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Κουρούλης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Α’ (Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 ΙΟΥΝΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Καθενών ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ-Α.Ο. ΚΥΜΗΣ (Τζουβάνα-Μασλατζίδου Αικ.-Κατρακάζος)

18:00 Κλειστό Αυλίδας ΔΡΟΣΙΑ-Ο.Κ. ΑΥΛΙΔΑΣ (Νταντή-Μασλατζίδης Στεφ.-Μασλατζίδης Κ.)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Μαυροματίου  ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΦΑΛΑΡΑ (Ντουρντουρέκας-Κουρούλης-Κόνδης)

17:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κιούσης)

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Κιούσης)

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΧΒΑ (Μπάκα-Ρίζος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Α’-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Α’ (Χατζόπουλος-Γιαννόπουλος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Κιούσης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 3 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Β’ (Νιαβής-Τσιτίνης)

18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Μπάκα-Γκόλιας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κουρούλης-Κόνδης)

16:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Α’-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ντουρντουρέκας-Κόνδης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.ΑΝΑΓ. ΛΑΜ. (Τσιαμούρας-Λαδάς)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κουρούλης-Κόνδης)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-12/6)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-27/5)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (17-19/5)

pannikolaou