FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ & Β’ ΟΜΙΛΟΣ): Βαθμολογίες & σκόρερς (τελική)

Ολοκληρώθηκε η β’ φάση του πρωταθλήματος παίδων και οι ΑΓΕ Χαλκίδας και Άρης Αμφίκλειας είναι οι ομάδες που προκρίθηκαν στον τελικό της κατηγορίας. 

Αναλυτικά, τα αποτελέσματα, οι τελικές βαθμολογίες και οι σκόρερς στους δύο ομίλους:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 58-45

ΑΓΕΧ-ΧΒΑ 68-63

Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΠΕΡΑΣΕ Η ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΓΕΧ 4 8 4-0 282-228
2 ΚΑΔΜΟΣ 4 7 3-1 266-196
3 ΧΒΑ 4 6 2-2 262-233
4 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 4 5 1-3 187-307
5 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 4 4 0-4 217-250


ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 99
  2. Μπάνος (Αίας Αλιβ.) 98
  3. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 87
  4. Κυβετός (ΑΓΕΧ) 78
  5. Θανάσαινας (Κάδμος) 73
  6. Γκογκορώσης (ΑΓΕΧ) 71
  7. Ζυγομήτρος (Κάδμος) 69
  8. Ρίννης (ΑΓΕΧ) 59
  9. Καραστάθης (ΧΒΑ) 55
  10. Μπόγρης Λ. (Κάδμος) 53
  11. Μπόρσης (Πρωτέας Σχημ.) 46
  12. Μπανούτας (Πρωτέας Σχημ.) 37

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Θανάσαινας (Κάδμος) 11
  2. Κυβετός (ΑΓΕΧ) 9
  3. Καλορίτης (ΧΒΑ) 7
  4. Ρίννης (ΑΓΕΧ) 6
  5. Μπάνος (Αίας Αλιβ.) 6
  6. Καραστάθης (ΧΒΑ) 6
  7. Μπανούτας (Πρωτέας Σχημ.) 4
  8. Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 4
  9. Γκογκορώσης (ΑΓΕΧ) 3
  10. Ζυγομήτρος (Κάδμος) 3

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ 56-58

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΥΝΟΣ 100-49

Ρεπό: ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΣΤΟΝ ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΚΡΙΘΗΚΕ Ο ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ. 4 7 3-1 285-224
2 ΑΤΛΑΣ 4 7 3-1 290-198
3 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 4 7 3-1 306-231
4 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 4 5 1-3 234-306
5 ΚΥΝΟΣ 2 2 0-2 192-348

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Σεριανάϊ Δ. (Άτλας) 104
  2. Αναγνωστάκος (Γ.Σ. Ιτέας) 88
  3. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 86
  4. Στρωτός (Άρης Αμφ.) 85
  5. Τσιριπέρου Γ.Σ. Ιτέας) 81
  6. Στιβαχτής (Άρης Αμφ.) 69
  7. Τζιάκος (Κύνος) 66
  8. Ζανιάς (Άρης Αμφ.) 59
  9. Δημητρός (Μαλεσίνα) 46
  10. Σπανός (Κύνος) 44
  11. Σεριανάϊ Κ. (Άτλας) 43
  12. Μήτσιος (Άτλας) 41

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Τσιριπέρου (Γ.Σ. Ιτέας) 16
  2. Ζανιάς (Άρης Αμφ.) 7
  3. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 6
  4. Αναγνωστάκος (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  5. Μαζιώτης (Κύνος) 5
  6. Σεριανάϊ Δ. (Άτλας) 5
  7. Καραστάθης Σ. (Μαλεσίνα) 4
  8. Σεριανάϊ Κ. (Άτλας) 4
  9. Τζιάκος (Κύνος) 4
  10. Σπανός (Κύνος) 4
  11. Κουρέπης (Άρης Αμφ.) 3
  12. Μωράκης (Άρης Αμφ.) 3
  13. Λάϊος (Γ.Σ. Ιτέας) 3

Σχετικά άρθρα

Στον Ερμή Σχηματαρίου ο Απ. Μιχαήλ!

pannikolaou

Στο προπονητικό τιμ του Άρη Θήβας ο Φραγκούλης!

pannikolaou

Ενίσχυση και στα τμήματα υποδομής για τον Άρη Θήβας!

pannikolaou