Ολοκληρώθηκε ο ορισμός διαιτησίας για τις αναμετρήσεις από 24-27 Μαϊου με εξαίρεση την Κυριακή των εκλογών, στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που έχουν ακόμα δραστηριότητα (παίδων (τελικός), Γ’ κατηγορία Ανδρών, Γυναικών, παμπαίδων-παγκορασίδων).
Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 24 ΜΑΪΟΥ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
19:30 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Νικολιάς-Παναγιώτου)
18:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
12:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Γκαράς-Παναγιώτου)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Β’ (Γκαράς-Γκογκορώσης)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Α’ (Τσόκανος)
15:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
19:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Πετώνης)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Α’-ΑΤΛΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)
17:30 ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
11:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Γκαράς-Παναγιώτου)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΛΕΥΚΤΡΑ (Καραμπιτσάκος)
17:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Πετώνης)
ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΜΑΪΟΥ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
19:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Ντάνος-Καραμπιτσάκος)
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
17:00 Κλειστό Καρύστου Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ-ΔΡΟΣΙΑ (Κάλφα-Θωμά)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΣΤΥΡΑ (Χατζής)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
15:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’ (Βαρσαμάς-Γκαράς)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
17:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Β’-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Αρτσίτας-Παναγιώτου)
18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ Β’-ΧΒΑ (Βιορές-Παπακωνσταντίνου Κ.)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Γερονικολός)
15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Βιορές-Παπακωνσταντίνου)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Α’-ΑΚ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ (Χριστοδούλου Γ., Χριστοδούλου Σπ.)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
16:30 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Γκαράς)
ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΜΑΪΟΥ
Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)
19:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ (Κάλφα-Βαρσαμάς)
ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Γερονικολός-Βιορές)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
12:30 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Γκαράς)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Χουγιάζος)
12:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. Β’-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Χριστοδούλου Γ., Χριστοδούλου Σπ.)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
16:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Πετώνης)
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
19:30 ΔΑΚ Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)
18:00 Κλειστό Μπούκαλη ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (Πατάγιας-Ζαφείρη)
18:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ Β’ (Χουσιάδας)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Νικολιάς-Αρτσίτας)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ
17:00 Κλειστό Μαυροματίου ΛΕΥΚΤΡΑ-ΚΑΔΜΟΣ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
18:00 ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Κοτσιμπός)