FEATURED Γ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (6-12/6)

Με αγώνες για το πρωτάθλημα της Γ’ κατηγορίας αλλά και με τη β’ φάση στις κατηγορίες παμπαίδων-παγκορασίδων συνεχίζονται τις επόμενες μέρες τα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ.

ΠΕΜΠΤΗ 6 ΙΟΥΝΙΟΥ 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

20:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Β’

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΙΟΥΝΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. ΚΥΜΗΣ-ΔΡΟΣΙΑ

18:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ. ΑΥΛΙΔΑΣ-Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ Α’

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

13:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΤΡΙΤΗ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

Σχετικά άρθρα

Φιλική νίκη του Απόλλωνα! (64-50 τον Αστέρα Αλιβερίου)

pannikolaou

Σήμερα η πρώτη του Αναπτυξιακού στο Αλιβέρι!

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 69-57

pannikolaou