FEATURED Γ ΕΣΚΑΣΕ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ-ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-12/6)

Συνέχεια στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ με αγώνες για τη Γ’ κατηγορία αλλά και τη β’ φάση στις κατηγορίες παμπαίδων-παγκορασίδων. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χριστοδούλου-Βιορές)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κάλφα-Αρτσίτας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Γερονικολός-Πετώνης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Β’ (Βιορές)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΙΟΥΝΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. ΚΥΜΗΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Κάλφα-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ. ΑΥΛΙΔΑΣ-Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ (Καραμπιτσάκος-Τσάλλας)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Ζάχος-Πατάγιας)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Αρτσίτας-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

13:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ (Χουσιάδας)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Χριστοδούλου-Γερονικολός)

 

ΤΡΙΤΗ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Γερονικολός-Βιορές)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Αρτσίτας)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Ζάχος-Πατάγιας)

Σχετικά άρθρα

Φιλική νίκη του Απόλλωνα! (64-50 τον Αστέρα Αλιβερίου)

pannikolaou

Σήμερα η πρώτη του Αναπτυξιακού στο Αλιβέρι!

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 69-57

pannikolaou