ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (7-12/6)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ που αυτή την εβδομάδα περιλαμβάνει αγώνες για τη Γ’ κατηγορία αλλά και τη β’ φάση στις κατηγορίες παμπαίδων-παγκορασίδων. Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 7 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Μπάκα-Γκόλιας)

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κολάρος-Μαμασούκα)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Ντόσκουρης-Παύλου)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ Β’ (Νιαβής-Τσιτίνης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΙΟΥΝΙΟΥ

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο. ΚΥΜΗΣ-ΔΡΟΣΙΑ (Νταντή-Βελεσιώτης-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Αυλίδας Ο.Κ. ΑΥΛΙΔΑΣ-Α.Ε. ΚΑΡΥΣΤΟΥ (Τριανταφύλλου-Μασλατζίδης Κ.-Τραυλού)

 

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λαμίας ΠΡΩΤΕΑΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Καλαντζής-Δέδες-Αναγνώστου)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος-Γλωσσόπουλος)

 

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

13:30 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ (Γιαννόπουλος)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 10 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Μπάνος)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Μπάκα-Χατζηπαναγιώτου)

 

ΤΡΙΤΗ 11 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ 

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Κούλος-Τσικνής)

 

ΤΕΤΑΡΤΗ 12 ΙΟΥΝΙΟΥ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

16:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’ ΦΑΣΗ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Τσιμπρίκα-Λαδάς)

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές & κριτές στους αγώνες κατάταξης στη Γ’ ΕΣΚΑΣΕ (22-23/6)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (31/5-3/6)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (25-27/5)

pannikolaou