FEATURED Β' ΕΘΝΙΚΗ

Κλήρωση Β’ Εθνική: Εκτός έδρας με Στρατώνι ο Έσπερος στην πρεμιέρα!

Στη Θεσσαλονίκη έγινε σήμερα το β’ μέρος των κληρώσεων της ΕΟΚ, μεταξύ των οποίων και του β’ ομίλου της Β’ Εθνικής με τη συμμετοχή για 2η συνεχόμενη χρονιά, του Έσπερου Λαμίας.

Η ομάδα του Σοφογιάννη θα κάνει πρεμιέρα στις 6 Οκτωβρίου, εκτός έδρας με αντίπαλο το Στρατώνι. Τον πρώτο εντός έδρας αγώνα, ο Έσπερος θα τον δώσει τη 2η αγωνιστική (13/10) όταν θα υποδεχθεί τους Μαχητές-Πειραματικό.

1η Αγωνιστική – 06/10/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΧΑΝΘ

 

2η Αγωνιστική – 13/10/19

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΧΑΝΘ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

3η Αγωνιστική – 20/10/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΧΑΝΘ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

4η Αγωνιστική – 27/10/19

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΧΑΝΘ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

5η Αγωνιστική – 03/11/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΧΑΝΘ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

6η Αγωνιστική – 10/11/19

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΧΑΝΘ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

7η Αγωνιστική – 16/11/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΧΑΝΘ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

 

8η Αγωνιστική – 24/11/19

ΧΑΝΘ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

9η Αγωνιστική – 01/12/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΧΑΝΘ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

10η Αγωνιστική – 08/12/19

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΧΑΝΘ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

 

11η Αγωνιστική – 15/12/19

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΧΑΝΘ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

12η Αγωνιστική – 22/12/19

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΧΑΝΘ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

13η Αγωνιστική – 05/01/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΧΑΝΘ

 

14η Αγωνιστική – 12/01/20

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΧΑΝΘ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

15η Αγωνιστική – 19/01/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΧΑΝΘ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

16η Αγωνιστική – 26/01/20

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΧΑΝΘ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

 

17η Αγωνιστική – 02/02/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΧΑΝΘ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

 

18η Αγωνιστική – 09/02/20

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΧΑΝΘ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

 

19η Αγωνιστική – 23/02/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΧΑΝΘ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

20η Αγωνιστική – 29/02/20

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΧΑΝΘ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

 

21η Αγωνιστική – 08/03/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΧΑΝΘ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

22η Αγωνιστική – 15/03/20

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΧΑΝΘ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

23η Αγωνιστική – 22/03/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΧΑΝΘ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

 

24η Αγωνιστική – 29/03/20

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΧΑΝΘ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

25η Αγωνιστική – 05/04/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΧΑΝΘ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

26η Αγωνιστική – 12/04/20

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΧΑΝΘ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

 

27η Αγωνιστική – 26/04/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΧΑΝΘ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

 

28η Αγωνιστική – 03/05/20

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΧΑΝΘ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

 

29η Αγωνιστική – 10/05/20

ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ – ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ

ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ – ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ

ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ – ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ

ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ

ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ – ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΧΑΝΘ

 

30η Αγωνιστική – 17/05/20

ΜΑΣ ΕΡΜΗΣ ΛΑΓΚΑΔΑ – ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΧΑΝΘ – ΓΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ

ΑΕΠΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΠΕΙΡΑΜΑ – ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ

ΣΑ ΣΤΡΑΤΩΝΙΟΥ – ΕΚ ΚΑΒΑΛΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΑΣ ΕΥΡΩΠΗ 87 ΠΕΥΚΟΧΩ – ΚΣ ΓΕΦΥΡΑΣ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Σχετικά άρθρα

Νέος προπονητής της Μαλεσίνας ο Αντώνης Τορβάς!

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/10)

pannikolaou

Η 3η φάση του Αναπτυξιακού τη Δευτέρα στον Ορχομενό. Οι αθλητές που κλήθηκαν

pannikolaou