FEATURED Γ ΕΘΝΙΚΗ

Το νέο πρόγραμμα της Γ’ Εθνικής. Όλα τα τοπικά ντέρμπι!

Μετά τη χθεσινή αποδοχή της πρόσκλησης για συμμετοχή στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής του Αίαντα Αυλίδας, ας δούμε πως διαμορφώθηκε το νέο πρόγραμμα για τον 2ο όμιλο του Νότου, αλλά και όλα τα τοπικά ντέρμπι, αρχής γενομένης από τη διπλή μονομαχία της 2ης αγωνιστικής σε Θήβα και Αυλίδα.

Μετά τις αλλαγές που προέκυψαν, για πρώτη φορά η 4αδα ομάδων της Περιφέρειας αποτελείται από 2 ομάδες της Εύβοιας και 2 της Βοιωτίας!

Παρακάτω στο πρόγραμμα, με έντονα γράμματα, όλα τα τοπικά ντέρμπι.

1η Αγωνιστική – 13/10/19

ΦΑΝΑΡΙΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΜΙΛΩΝ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΧΑΝΙΑ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΠΕΡΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.-ΦΕΑ
ΧΒΑ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

2η Αγωνιστική – 20/10/19

ΜΙΛΩΝ-ΦΑΝΑΡΙΑ
ΧΑΝΙΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΠΕΡΑ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΦΕΑ -ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΧΒΑ

3η Αγωνιστική – 27/10/19

ΦΑΝΑΡΙΑ-ΧΑΝΙΑ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΠΕΡΑ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.-ΦΕΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ- ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.-ΧΒΑ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΙΛΩΝ

4η Αγωνιστική – 03/11/19

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΦΑΝΑΡΙΑ
ΠΕΡΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ -ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΧΒΑ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ

5η Αγωνιστική – 10/11/19

ΦΑΝΑΡΙΑ-ΠΕΡΑ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΦΕΑ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.-ΧΒΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΧΑΝΙΑ
ΜΙΛΩΝ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

6η Αγωνιστική – 24/11/19

ΦΕΑ -ΦΑΝΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΧΒΑ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΠΕΡΑ- ΜΙΛΩΝ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΧΑΝΙΑ

7η Αγωνιστική – 01/12/19

ΦΑΝΑΡΙΑ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΧΒΑ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.-ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΜΙΛΩΝ-ΦΕΑ
ΧΑΝΙΑ-ΠΕΡΑ

8η Αγωνιστική – 08/12/19

ΧΒΑ-ΦΑΝΑΡΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΜΙΛΩΝ
ΦΕΑ-ΧΑΝΙΑ
ΠΕΡΑ -ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

9η Αγωνιστική – 15/12/19

ΦΑΝΑΡΙΑΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ – ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΕΡΑ
ΜΙΛΩΝ-ΧΒΑ

ΧΑΝΙΑΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΦΕΑ

10η Αγωνιστική – 22/12/19

ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.-ΜΙΛΩΝ
ΧΒΑ-ΧΑΝΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΦΕΑ-ΠΕΡΑ

11η Αγωνιστική – 05/01/20

ΦΑΝΑΡΙΑΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΦΕΑ
ΜΙΛΩΝ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΧΑΝΙΑ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΧΒΑ
ΑΣ ΠΕΡΑ – ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ

12η Αγωνιστική – 12/01/20

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΦΑΝΑΡΙΑ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.-ΜΙΛΩΝ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΧΑΝΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΧΒΑ-ΠΕΡΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΦΕΑ

13η Αγωνιστική – 19/01/20

ΦΑΝΑΡΙΑ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΜΙΛΩΝ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΧΑΝΙΑ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΕΡΑ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΦΕΑ-ΧΒΑ

14η Αγωνιστική – 26/01/20

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΦΑΝΑΡΙΑ
ΜΙΛΩΝ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΧΑΝΙΑ -ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΠΕΡΑ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΦΕΑ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΧΒΑ

15η Αγωνιστική – 02/02/20

ΦΑΝΑΡΙΑ-ΜΙΛΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΧΑΝΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ. -ΠΕΡΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΦΕΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΧΒΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

16η Αγωνιστική – 09/02/20

ΧΑΝΙΑ-ΦΑΝΑΡΙΑ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΠΕΡΑ -ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΦΕΑ -ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΧΒΑ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΜΙΛΩΝ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

17η Αγωνιστική – 23/02/20

ΦΑΝΑΡΙΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ ΠΕΡΑ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΦΕΑ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΧΒΑ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΜΙΛΩΝ-ΧΑΝΙΑ

18η Αγωνιστική – 08/03/20

ΠΕΡΑ-ΦΑΝΑΡΙΑ
ΦΕΑ -ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΧΒΑ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.- ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΧΑΝΙΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑ-ΜΙΛΩΝ

19η Αγωνιστική – 15/03/20

ΦΑΝΑΡΙΑ-ΦΕΑ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ- ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΧΒΑ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.–ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΜΙΛΩΝ-ΠΕΡΑ
ΧΑΝΙΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

20η Αγωνιστική – 22/03/20

ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥΦΑΝΑΡΙΑ
ΧΒΑ -ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.–ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΦΕΑ-ΜΙΛΩΝ
ΠΕΡΑ-ΧΑΝΙΑ

21η Αγωνιστική – 29/03/20

ΦΑΝΑΡΙΑ-ΧΒΑ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ -ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΜΙΛΩΝ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΧΑΝΙΑ-ΦΕΑ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΠΕΡΑ

22η Αγωνιστική – 05/04/20

ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.-ΦΑΝΑΡΙΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΠΕΡΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΧΒΑ-ΜΙΛΩΝ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ -ΧΙΟΥΧΑΝΙΑ
ΦΕΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

23η Αγωνιστική – 12/04/20

ΦΑΝΑΡΙΑ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΜΙΛΩΝ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΧΑΝΙΑ-ΧΒΑ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ
ΠΕΡΑ-ΦΕΑ 


24η Αγωνιστική – 26/04/20

ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.-ΦΑΝΑΡΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΦΕΑ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΜΙΛΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ. -ΧΑΝΙΑ
ΧΒΑ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΠΕΡΑ

25η Αγωνιστική – 03/05/20

ΦΑΝΑΡΙΑ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ
ΜΙΛΩΝ-ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.
ΧΑΝΙΑ-ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.
ΠΕΡΑ-ΧΒΑ
ΦΕΑ-ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ

26η Αγωνιστική – 10/05/20

ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ-ΦΑΝΑΡΙΑ
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΧΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΜΙΛΩΝ
ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓΛ.-ΧΑΝΙΑ
ΖΩΓΡΑΦΟΥ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡ.ΠΕΡΑ
ΧΒΑ-ΦΕΑ 

Σχετικά άρθρα

Φιλικό: ΧΒΑ-Σπόρτιγκ Αλεξάνδρειας (photo album)

pannikolaou

Χρήσιμα συμπεράσματα! (ΧΒΑ-Σπόρτιγκ Αλεξάνδρειας 54-86)

pannikolaou

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: Απόλλων Χαλκίδας-Αλέξανδρος (photo album)

pannikolaou