Β' ΕΘΝΙΚΗ

Το πρόγραμμα του Λοκρού στη Β’ Εθνική (Νότιος Όμιλος)

Μόνο το τυπικό απομένει για να ανακοινωθεί και επίσημα ο Λοκρός στο νέο πρωτάθλημα της Β’ Εθνικής όπου θα αντικαταστήσει το Παγκράτι που ανέβηκε στην Α2!

Η ομάδα της Αταλάντης θα ακολουθήσει το πρόγραμμα του Παγκρατίου, όπως αυτό ανακοινώθηκε μετά την κλήρωση της προηγούμενης Δευτέρας και θα αγωνιστεί στον 1ο όμιλο της Β’ Εθνικής.
Ο Λοκρός θα κάνει πρεμιέρα εκτός έδρας με τον Δούκα, ενώ το πρώτο ματς μπροστά στο κοινό του θα το δώσει τη 2η αγωνιστική (13 Οκτωβρίου) υποδεχόμενος τον Έσπερο Καλλιθέας.

1η Αγωνιστική  06/10/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛ. – ΟΦΗ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΛΟΚΡΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

2η Αγωνιστική 
13/10/19
ΟΦΗ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΛΟΚΡΟΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛ.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

3η Αγωνιστική 
20/10/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΛΟΚΡΟΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛ.- ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΟΦΗ

4η Αγωνιστική – 27/10/19
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛ.
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΛΟΚΡΟΣ – ΟΦΗ

5η Αγωνιστική – 03/11/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛ.- ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΛΟΚΡΟΣ
ΟΦΗ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική – 10/11/19
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ -ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ

7η Αγωνιστική – 16/11/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛ.- ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΟΦΗ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΛΟΚΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

8η Αγωνιστική – 24/11/19
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΟΦΗ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΛΟΚΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

9η Αγωνιστική – 01/12/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΟΦΗ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΛΟΚΡΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ- ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

10η Αγωνιστική – 08/12/19
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΟΦΗ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΛΟΚΡΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

11η Αγωνιστική – 15/12/19
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΟΦΗ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΛΟΚΡΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ- ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

12η Αγωνιστική – 22/12/19
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΟΦΗ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

13η Αγωνιστική – 05/01/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΟΦΗ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΛΟΚΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ- ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

14η Αγωνιστική – 12/01/20
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΟΦΗ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

15η Αγωνιστική – 19/01/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΟΦΗ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΛΟΚΡΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

16η Αγωνιστική – 26/01/20
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΟΦΗ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΛΟΚΡΟΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ- ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ

17η Αγωνιστική – 02/02/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΟΦΗ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΛΟΚΡΟΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

18η Αγωνιστική – 09/02/20
ΛΟΚΡΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΟΦΗ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.

19η Αγωνιστική – 23/02/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΟΦΗ – ΛΟΚΡΟΣ

20η Αγωνιστική – 29/02/20
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΛΟΚΡΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΟΦΗ

21η Αγωνιστική – 08/03/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΟΦΗ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΛΟΚΡΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ 

22η Αγωνιστική – 15/03/20
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΟΦΗ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΛΟΚΡΟΣ

23η Αγωνιστική – 22/03/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΟΦΗ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΛΟΚΡΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ- ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

24η Αγωνιστική – 29/03/20
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΟΦΗ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΛΟΚΡΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ

25η Αγωνιστική – 05/04/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΟΦΗ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΛΟΚΡΟΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

26η Αγωνιστική – 12/04/20
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΟΦΗ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΛΟΚΡΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

27η Αγωνιστική – 26/04/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΟΦΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΛΟΚΡΟΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ 
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

28η Αγωνιστική – 03/05/20
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΟΦΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΛΟΚΡΟΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ

29η Αγωνιστική – 10/05/20
ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ – ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ. – ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
ΟΦΗ – ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ
ΛΟΚΡΟΣ – ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ – ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ – ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

30η Αγωνιστική – 17/05/20
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ – ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ – ΟΦΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΙΚΟΣ ΑΣ – ΛΟΚΡΟΣ
ΓΣ ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ – ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ – ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΝΕ ΜΕΓΑΡΙΔΟΣ – ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ – ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ

 

Σχετικά άρθρα

Κύπελλο Ελλάδας: Ήττα από ανώτερο αντίπαλο (Έσπερος Λ.-Κόροιβος 77-94)

pannikolaou

Έσπερος Λαμίας-Κόροιβος (5 μ.μ.) για το κύπελλο Ελλάδας!

pannikolaou

Κύπελλο Ελλάδας: Το Σάββατο στις 5 μ.μ. Έσπερος Λαμίας-Κόροιβος

pannikolaou