ΠΑΙΔΩΝ

Κλήρωση: Παίδων (Όλοι οι όμιλοι)

Σε 6 ομίλους, των 5-6 ομάδων ο καθένας απ’ αυτούς, θα διεξαχθεί φέτος το πρωτάθλημα παίδων της ΕΣΚΑΣΕ.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλους τους ομίλους: 

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΣΤΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΊΟΥ

Ρεπό: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

Ρεπό: ΣΤΥΡΑ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ

Ρεπό: ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΤΥΡΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΚΗ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΟΣΙΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΧΒΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΟΣΙΑ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΕΠΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΔΡΟΣΙΑ

ΧΒΑ-ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΡΟΣΙΑ-ΧΒΑ

ΓΑΣ Ν.ΑΡΤΑΚΗΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

Ρεπό: ΚΑΔΜΟΣ

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΛΟΚΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΟ∆ΕΥΤΙΚΗ ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.

Ρεπό: ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

Ρεπό: ΑΤΛΑΣ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ

Ρεπό: ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜ.

Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/10)

pannikolaou

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/10)

pannikolaou

Έπιασε κορυφή το Σαββατοκύριακο!

pannikolaou