FEATURED ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-15/9)

Ανοίγει η αυλαία στα τοπικά πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ για την αγωνιστική περίοδο 2019-20, με τα πρωταθλήματα υποδομής, όπως γίνεται παραδοσιακά.

Αναλυτικά το πρόγραμμα για το πρώτο τζάμπολ του Σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Αποστόλου-Γκαράς)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Κάλφα-Παναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Λ.-Γκογκορώσης)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Λ.-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά-Γκαράς)

16:00 ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Αρτσίτας-Νικολιάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ (Κάλφα-Παναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Χριστοδούλου Γ.-Χριστοδούλου Σπ.)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Γερονικολός-Πετώνης)

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Χριστοδούλου Γ.-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Βαρσαμάς-Μυτιληνάκης)

20:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Βιορές-Τσόκανος)

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Βιορές-Παπακωνσταντίνου Π.)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Ζαφείρη-Χουσιάδας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Χατζής-Αποστόλου)

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χατζής-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Κάλφα-Νικολιάς)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Αρτσίτας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Καραμπιτσάκος-Μυτιληνάκης)

16:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Κάλφα-Νικολιάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Χριστοδούλου Γ.-Πετώνης)

18:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Χριστοδούλου Γ.-Παπακωνσταντίνου Π.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ντάνος-Τσόκανος)

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 ΔΑΚ Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Τσάλας-Γκαράς)

18:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ (Τσάλας-Γκαράς)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μασλατζίδης Λ.-Παναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  (Μασλατζίδης Λ.-Παναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Ευαγγελόπουλος-Χουσιάδας)

Σχετικά άρθρα

Νέος προπονητής της Μαλεσίνας ο Αντώνης Τορβάς!

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/10)

pannikolaou

Η 3η φάση του Αναπτυξιακού τη Δευτέρα στον Ορχομενό. Οι αθλητές που κλήθηκαν

pannikolaou