FEATURED ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29/9)

Με τη διεξαγωγή αγώνων το Σαββατοκύριακο 28-29 Σεπτεμβρίου για τις κατηγορίες παίδων, εφήβων, κορασίδων, νεανίδων, συνεχίζονται τα τοπικά πρωταθλήματα.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα και τους διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ (Βαρσαμάς-Γκογκορώσης)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βαρσαμάς-Γκογκορώσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χαϊνά-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Αρτσίτας-Νικολιάς)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Χουγιάζος-Γκαράς)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Παναγιώτου-Μυτιληνάκης)

16:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ (Χριστοδούλου Γ.-Γερονικολός)

11:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Τσόκανος-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ (Πατάγιας-Χουσιάδας)

13:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Πατάγιας)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χουγιάζος-Γκαράς)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Χατζής-Παναγιώτου)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Γκογκορώσης)

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΒΑ (Καραμπιτσάκος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Αποστόλου-Νικολιάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Ντάνος-Πετώνης)

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Γερονικολός-Καρβούνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Γερονικολός-Καρβούνης)

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Χριστοδούλου Γ.-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ (Ζάχος-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Μασλταζίδης Λ.-Γκαράς)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Χατζής-Παναγιώτου)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλας-Αποστόλου)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Τσάλας-Παπακωνσταντίνου Κ.)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΑΔΜΟΣ (Ντάνος-Πετώνης)

Σχετικά άρθρα

Βαγγ. Ματσαγγούρας: ”Σε 15 μέρες θα είμαστε πανέτοιμοι”

pannikolaou

Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (5η-6η αγωνιστική) 19-20/10

pannikolaou

Απονομή στις πρωταθλήτριες παγκορασίδες του Πρωτέα Σχηματαρίου! (pics)

pannikolaou