ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (14-15/9)

Δείτε παρακάτω τους κριτές στα παιχνίδια για τα πρωταθλήματα υποδομής της ΕΣΚΑΣΕ το διήμερο 14-15 Σεπτεμβρίου, με τα οποία ξεκινάει η φετινή αγωνιστική χρονιά. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα για το πρώτο τζάμπολ του Σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Δαλαμίσκου-Μασλατζίδης Στεφ.-Μαμασούκα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Μπάκα-Γκόλιας-Χατζηπαναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μπάνος-Κιούσης)

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μπάνος-Κιούσης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Στεφ.-Δαλαμίσκου-Μαμασούκα)

16:00 ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδου Αικ.-Γεωργουσόπουλος-Σιαδήμας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ (Κατρακάζος-Χανής-Μασλατζίδης Κ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. (Κουρούλης-Κάπας-Κόνδης)

17:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Κούλος-Δρίβα-Ζέρβα)

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Δεληγιάννης-Κουρούλης-Κόνδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Αλεξίου-Χαλαστάρα-Χριστόπουλος)

20:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Καζάς-Κωτσαλάς-Κογιώνος)

12:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΣΥΛΛΑΣ (Καζάνας-Κογιώνος-Κωτσαλάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Μπάνος-Κιούσης-Μαμασούκα)

16:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Μαμασούκα-Μπάνος-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ (Μασλατζίδου Αικ.-Μασλατζίδης Κ.-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Δαλαμίσκου-Μασλατζίδης Στεφ.-Τραυλού)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Μπάκα-Γκόλιας-Χατζηπαναγιώτου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Κούλος-Παπαδήμα-Παπαδήμου)

18:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Κουρούλης-Κάπας-Σύρος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Λιβανατών ΚΥΝΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Καζάς-Νιαβής-Κωτσαλάς)

16:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Τσιμπρίκα-Αναγνώστου-Λαδάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 ΔΑΚ Λαμίας ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (Καλαντζής-Δέδες-Τσιαμούρας)

16:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

18:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Νταντή-Χανής-Τριανταφύλλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  (Τριανταφύλλου-Χανής-Νταντή)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/10)

pannikolaou

Με επιτυχία το σεμινάριο κριτών στη Λιβαδειά! (pics)

pannikolaou

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (5-6/10)

pannikolaou