ΚΡΙΤΕΣ

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (28-29/9)

Δείτε παρακάτω τον ορισμό κριτών για τους αγώνες των τοπικών πρωταθλημάτων το Σαββατοκύριακο 28-29 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Καρύστου Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ (Μπάνος-Κιούσης)

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Δαλαμίσκου-Γεωργουσόπουλος-Μασλατζίδης Στεφ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τζουβάνα-Βελεσιώτη-Μαμασούκα)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Μασλατζίδης Κ.-Χανής-Σιαδήμας)

18:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Ρίζος-Γκόλιας-Χατζηπαναγιώτου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ντουρντουρέκας-Κόνδης-Σύρος)

18:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Κουρούλης-Κόνδης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Αλεξίου-Χριστόπουλος-Χαλαστάρα)

16:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ (Καζάς-Σταματάκης-Κωτσαλάς)

11:30 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (Καζάς-Σταματάκης-Κωτσαλάς)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Καρπενησίου ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ-ΑΤΛΑΣ (Γιαννόπουλος-Χατζόπουλος)

13:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Λαδάς-Τσιαμούρας-Τσιμπρίκα)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ρίζος-Χατζηπαναγιώτου-Γκόλιας)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Μπάνος-Μαμασούκα)

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Βελεσιώτη-Κιούσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τραυλού-Μασλατζίδης Στεφ.-Νταντή)

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΧΒΑ (Νικολακάκης-Μασλατζίδου Αικ.-Κατρακάζος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Εμφιετζής-Σιαδήμας-Τζουβάνα)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (Κόνδης-Κουρούλης-Ντουρντουρέκας)

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Κουρούλης-Σύρος-Κάππας)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Νιαβής-Σακαρέλος)

19:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΥΝΟΣ (Καλαντζής-Αναγνώστου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ (Καλαντζής-Γλωσσόπουλος-Δέδες)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Αλεξίου-Χαλαστάρα-Χριστόπουλος)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μπάνος-Μαμασούκα)

19:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. (Βελεσιώτη-Κιούσης)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Σιαδήμας-Τζουβάνα-Χανής)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Μπάκα-Ρίζος-Γκόλιας)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΑΔΜΟΣ (Κουρούλης-Ντουρντουρέκας-Κόνδης)

 

Σχετικά άρθρα

Θα περάσουν οι Μπακς στην επόμενη φάση; Waverpoll.com

pannikolaou

Υπάρχει η πιθανότητα να επιστρέψει ο Ομπράντοβιτς στον Παναθηναϊκό; Waverpoll.com

pannikolaou

Ποια ομάδα θα προκριθεί στην επόμενη φάση των play-offs? Waverpoll.com

pannikolaou