B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Α ΟΜΙΛΟΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

ΕΣΚΑΣΕ: Οι αγώνες στα τοπικά πρωταθλήματα (31/10-4/11)

Με τη διεξαγωγή της 3ης αγωνιστικής για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ, τη 2η αγωνιστική για τον α’ όμιλο της Β’ ΕΣΚΑΣΕ αλλά και με αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής, συνεχίζονται το τετραήμερο 1-4 Νοεμβρίου οι τοπικές διοργανώσεις. 

ΠΕΜΠΤΗ 31 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

ΣΑΒΒΑΤΟ 2 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΚΑΔΜΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

17:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

18:00 Κλειστό Αρτάκης ΓΑΣ Ν. ΑΡΤΑΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΔΙΡΦΥΩΝ

20:30 Κλειστό Αυλίδας Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

17:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Αλιβερίου Α.Ο.ΚΥΜΗΣ-ΔΡΟΣΙΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

19:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:30 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

18:30 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αμφίκλειας ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

10:00 Κλειστό Λαμίας ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

19:30 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

14:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Αυλίδας ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Μαρτίνου ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

11:30 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 4 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:30 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

Σχετικά άρθρα

Φιλικό για Άρη Θήβας-Απόλλωνα Χαλκίδας και…διαιτητές!

pannikolaou

Retro basket: ΑΚΟ Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας το 1987!

pannikolaou

Πρωτάθλημα Εφήβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (16-18/11)

pannikolaou