FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

Εφήβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (26-28/10)

Δείτε παρακάτω τις βαθμολογίες και τους σκόρερς στο πρωτάθλημα εφήβων της ΕΣΚΑΣΕ στους 7 ομίλους, όπως έχουν διαμορφωθεί μετά και τους αγώνες στις 26-28/10.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 55-51

Ρεπό: ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3/11)

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 4 7 3-1 232-211
2 ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 3 5 2-1 161-147
3 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 4 5 1-3 212-260
4 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 3 4 1-2 164-151

 

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 89
  2. Ψαριανός (Κονίστρες) 75
  3. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 67
  4. Μωραΐτης (ΓΑΣ Βασιλικού) 51
  5. Καδδίτης (Αίας Αλιβερίου) 47
  6. Μαντζάκος (Κονίστρες) 43
  7. Πολύχρονος Γ. (Αίας Αλιβερίου) 43
  8. Δενδρινός (Αίας Αλιβερίου) 40
  9. Νάκο (Αστ.Αλιβερίου) 34
  10. Μπασινάς (Αστ.Αλιβερίου) 31
  11. Ρέτσας (Αστ.Αλιβερίου) 30
  12. Μπασούκος (ΓΑΣ Βασιλικού) 29

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μπασινάς (Αστ.Αλιβερίου) 6
  2. Μωραΐτης (ΓΑΣ Βασιλικού) 6
  3. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 6
  4. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 5
  5. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 4
  6. Ψαριανός (Κονίστρες) 4
  7. Τασιός (Κονίστρες) 4
  8. Πολύχρονος Γ. (Αίας Αλιβερίου) 3
  9. Πολίτης (Α.Σ. Κάρυστος) 2
  10. Τσάλας (Αίας Αλιβερίου) 2
  11. Μαντζάκος (Κονίστρες) 2
  12. Νάκο (Αστ.Αλιβερίου) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 58-72

ΧΒΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 56-24

Ρεπό: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/11)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

Ρεπό: ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΧΒΑ 5 10 5-0 345-173
2 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5 8 3-2 304-294
3 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 5 8 3-2 344-275
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 5 4 1-3 283-257
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4 4 0-4 134-411

*Ο Απόλλων Χαλκίδας έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Βαλαής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 93
  2. Τόγιας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 74
  3. Κακαβάς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 68
  4. Θωμάς (Αλέξανδρος) 62
  5. Βογιατζής (ΧΒΑ) 51
  6. Γεωργουσόπουλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 50
  7. Σκυριανός (ΑΓΕ Χαλκίδας) 49
  8. Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 48
  9. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 41
  10. Κοτρογιάννης Στ. (Απόλλων Χαλκίδας) 37
  11. Σοροβός (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 36
  12. Καρόκης (Αλέξανδρος) 36
  13. Σοϊλέδης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 36
  14. Μοιρώτσος (Απόλλων Χαλκίδας) 34
  15. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 34

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Βαλαής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 9
  2. Τόγιας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 9
  3. Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 8
  4. Γεωργιάδης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  5. Δεληγιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 6
  6. Παύλου (ΧΒΑ) 5
  7. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 5
  8. Σκυριανός (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  9. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  10. Γεωργουσόπουλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  11. Απόστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  12. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 3
  13. Κανάρας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  14. Κακαβάς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  15. Γυφτονικολός (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ αν.

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ & ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2/11)

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. & ΚΑΔΜΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 3 6 3-0 246-134
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 3 5 2-1 217-170
3 ΑΡΗΣ Θ. 3 4 1-2 196-199
4 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 3 3 0-3 117-273

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Κόλλιας (Άρης Θήβας) 74
  2. Μελετίου Κ. (Άρης Θήβας) 70
  3. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 67
  4. Μεθενίτης Στ. (Πρωτέας Σχημ.) 60
  5. Ζυγομήτρος (Κάδμος) 49
  6. Μπόγρης Λ. (Κάδμος) 44
  7. Μπανούτας (Πρωτέας Σχημ.) 39
  8. Χασάπης (Κάδμος) 39
  9. Θανάσαινας (Κάδμος) 32
  10. Μελετίου Ι. (Άρης Θήβας) 26
  11. Μπέγκα (Αίαντας Αυλίδας) 25
  12. Ζυγούρης Γ. (Αίαντας Αυλίδας) 23

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μεθενίτης Στ. (Πρωτέας Σχημ.) 9
  2. Κόλλιας (‘Αρης Θήβας) 6
  3. Πετρέσκου (Κάδμος) 4
  4. Θανάσαινας (Κάδμος) 3
  5. Ζυγομήτρος (Κάδμος) 3
  6. Παναούλης (Κάδμος) 2
  7. Μάντσε (Πρωτέας Σχημ.) 2
  8. Μπισούκου (Πρωτέας Σχημ.) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ 58-60

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ 63-84

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3/11)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

Ρεπό: ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΑΚΑΡΟΣ 5 9 4-1 357-292
2 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 5 9 4-1 331-281
3 Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ 5 8 3-2 311-299
4 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 5 6 1-4 279-366
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 4 4 0-4 236-276

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δρίβας (Μάκαρος) 107
  2. Κατσιμίχας Π. (Αλίαρτος) 94
  3. Παπαδήμας (Μάκαρος) 90
  4. Αναγνωστάκος (Γ.Σ.Ιτέας) 84
  5. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβ.) 76
  6. Τσιριπέρου (Γ.Σ.Ιτέας) 75
  7. Ξαγάρας (Μάκαρος) 74
  8. Φρυγανάς (Απόλλων Λιβ.) 69
  9. Μάρκου (Κένταυρος Λιβ.) 69
  10. Καρανάσος Β. (Αλίαρτος) 63
  11. Σταυλιώτης (Απόλλων Λιβ.) 58

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Τσιριπέρου (Γ.Σ.Ιτέας) 16
  2. Δρίβας (Μάκαρος) 11
  3. Κατσιμίχας Π. (Αλίαρτος) 10
  4. Φρυγανάς (Απόλλων Λιβαδειάς) 9
  5. Παπαδήμας (Μάκαρος) 7
  6. Στάντζος (Απόλλων Λιβαδειάς) 6
  7. Λάϊος (Γ.Σ.Ιτέας) 5
  8. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβ.) 5
  9. Κόλα (Αλίαρτος) 4
  10. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 4

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 74-64

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΥΝΟΣ 97-57

Ρεπό: ΛΟΚΡΟΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (1-3/11)

ΛΟΚΡΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

Ρεπό: ΚΥΝΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ. 5 8 3-2 364-313
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 5 8 3-2 320-350
3 ΛΟΚΡΟΣ 4 7 3-1 282-238
4 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 4 6 2-2 311-285
5 ΚΥΝΟΣ 4 4 0-4 209-302

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μαλέρδος Μ. (Προοδευτική) 149
  2. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 144
  3. Ζανιάς (Άρης Αμφίκλειας) 107
  4. Καραστάθης (Λοκρός) 99
  5. Παπαϊωάννου (Άρης Αμφίκλειας) 99
  6. Στρωτός (Άρης Αμφίκλειας) 95
  7. Σπανός (Κύνος) 72
  8. Τζιάκος (Κύνος) 69
  9. Καραλής (Λοκρός) 60
  10. Παπαστέφανος Γ. (Κύνος) 43
  11. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 42
  12. Ανέστης (Λοκρός) 41

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Παπαϊωάννου (Άρης Αμφίκλειας) 15
  2. Καραστάθης (Λοκρός) 14
  3. Καραλής (Λοκρός) 11
  4. Ζανιάς (Άρης Αμφίκλειας) 11
  5. Μαλέρδος Μ. (Προοδευτική) 8
  6. Στρωτός (Άρης Αμφίκλειας) 7
  7. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 7
  8. Σπανός (Κύνος) 6
  9. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 5
  10. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 5
  11. Καραστάθης Ε. (Μαλεσίνα) 3
  12. Καραμέρης (Προοδευτική) 3
  13. Θάνος (Προοδευτική) 3

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΚΑΔ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 74-21

Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 75-70

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (16-17/11)

ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΣΥΛΛΑΣ 4 8 4-0 321-150
2 Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ 4 7 3-1 267-273
3 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 4 5 1-3 255-305
4 ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 4 4 0-4 161-276

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Παπανικολάου (Α.Ε.Λίμνης) 141
  2. Σίμος (Τελεθριακός) 99
  3. Πρένγκα (Σύλλας) 69
  4. Λιόντος (Τελεθριακός) 68
  5. Μαυροζούμης (Σύλλας) 60
  6. Κουτσουμπάκης (Σύλλας) 44
  7. Σκιαθίτης (Ακ. Ιστιαίας) 44
  8. Κωνσταντινάκης (Τελεθριακός) 36
  9. Ορφανός (Τελεθριακός) 33
  10. Σταματόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 31
  11. Ραδόπουλος ((Ακ. Ιστιαίας) 30
  12. Βασιλείου (Α.Ε.Λίμνης) 29
  13. Βουτσιλάκος (Σύλλας) 29

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Παπανικολάου (Α.Ε.Λίμνης) 15
  2. Κουτσουμπάκης (Σύλλας) 11
  3. Ραδόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 9
  4. Σίμος (Τελεθριακός) 7
  5. Βουτσιλάκος (Σύλλας) 5
  6. Μαυροζούμης (Σύλλας) 5
  7. Βασιλείου (Α.Ε.Λίμνης) 4
  8. Λιόντος (Τελεθριακός) 3
  9. Σούρας (Σύλλας) 3
  10. Πρένγκα (Σύλλας) 2
  11. Κούτρας (Σύλλας) 2
  12. Χατζής (Σύλλας) 2
  13. Σκιαθίτης (Ακ. Ιστιαίας) 2
  14. Σταματόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 2

 

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ 91-50

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ αν.

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (17/11)

ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ

ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. 4 8 4-0 342-215
2 ΑΤΛΑΣ 4 6 2-2 240-268
3 ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 3 4 1-2 151-182
4 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 3 3 0-3 147-215

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μάντζουκας (Έσπερος Λ.) 86
  2. Σεργιανάϊ Δ. (Έσπερος Λ.) 74
  3. Ψυχούλης (Έσπερος Λ.) 71
  4. Κάππας (Άτλας) 70
  5. Κεραμάρης (Αναγ.Λαμίας) 44
  6. Ανδρέου Π. (Άτλας) 41
  7. Θεοφανόπουλος (Έσπερος Λ.) 38
  8. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 33
  9. Σεργιανάϊ Κ. (Άτλας) 32
  10. Σταματόπουλος (Μπούκαλη) 31
  11. Τυμπλαλέξης (Μπούκαλη) 31
  12. Τσουκαράς (Αναγ. Λαμίας) 29

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μαντζούκας (Έσπερος Λ.) 13
  2. Ψυχούλης (Έσπερος Λ.) 11
  3. Σεργιανάϊ Δ. (Έσπερος Λ.) 10
  4. Σταματόπουλος (Μπούκαλη) 7
  5. Κάππας (Άτλας) 7
  6. Σεργιανάϊ Κ. (Άτλας) 6
  7. Θεοφανόπουλος (Έσπερος Λ.) 6
  8. Παρούτσας (Έσπερος Λ.) 5
  9. Χαρίλας (Έσπερος Λ.) 4
  10. Τυμπλαλέξης (Μπούκαλη) 3
  11. Ανδρέου (Άτλας) 2
  12. Παπαγεωργίου (Αναγ. Λαμίας) 2

Σχετικά άρθρα

Τέσσερα σωματεία της ΕΣΚΑΣΕ εγκεκριμένα μέχρι στιγμής από τη Γ.Γ.Α. Η λίστα των ομάδων

pannikolaou

Στεφ. Παπανδρέου: ”Πάμε για ένα πρωτάθλημα-εξπρές τριών μηνών”

pannikolaou

Λ. Αυγενάκης: ”Επιστροφή στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα μετά τα Χριστούγεννα”

pannikolaou