FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

Εφήβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (4η Αγωνιστική)

Δείτε παρακάτω τις βαθμολογίες και τους σκόρερς στο πρωτάθλημα εφήβων της ΕΣΚΑΣΕ στους 7 ομίλους, όπως έχουν διαμορφωθεί μετά και τους αγώνες στις 5-6/10.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ αν.

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 73-43

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/10)

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 3 6 3-0 150-109
2 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 4 6 2-2 244-216
3 ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 2 4 2-0 114-96
4 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 3 3 0-3 157-209
5 Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ 2 1 1-1 65-100

*Ο Α.Σ.Κάρυστος έχει ένα μηδενισμό.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 67
  2. Ψαριανός (Κονίστρες) 57
  3. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 52
  4. Καδδίτης (Αίας Αλιβερίου) 47
  5. Πολύχρονος Γ. (Αίας Αλιβερίου) 43
  6. Δενδρινός (Αίας Αλιβερίου) 40
  7. Μωραΐτης (ΓΑΣ Βασιλικού) 38
  8. Μαντζάκος (Κονίστρες) 30
  9. Μπασούκος (ΓΑΣ Βασιλικού) 27
  10. Ρέτσας (Αστ.Αλιβερίου) 26

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 5
  2. Μωραΐτης (Αστ.Αλιβερίου) 4
  3. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 4
  4. Ψαριανός (Κονίστρες) 4
  5. Τασιός (Κονίστρες) 3
  6. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 3
  7. Πολύχρονος Γ. (Αίας Αλιβερίου) 3
  8. Πολίτης (Α.Σ. Κάρυστος) 2
  9. Μπασινάς (Αστ.Αλιβερίου) 2
  10. Τσάλας (Αίας Αλιβερίου) 2
  11. Μαντζάκος (Κονίστρες) 2

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 88-33

ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 20-0 α.α.

Ρεπό: ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/10)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Ρεπό: ΧΒΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΧΒΑ 4 8 4-0 289-149
2 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 5 2-1 217-180
3 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 4 1-2 175-193
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 3 3 1-1 167-122
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 3 3 0-3 110-314

*Ο Απόλλων Χαλκίδας έχει ένα μηδενισμό.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Βαλαής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 64
  2. Θωμάς (Αλέξανδρος) 53
  3. Κακαβάς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 41
  4. Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 38
  5. Γεωργουσόπουλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 37
  6. Βογιατζής (ΧΒΑ) 36
  7. Τόγιας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 35
  8. Παύλου (ΧΒΑ) 30
  9. Καρόκης (Αλέξανδρος) 29
  10. Μοιρώτσος (Απόλλων Χαλκίδας) 28
  11. Σοροβός (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 28
  12. Κοτρογιάννης Ι. (Απόλλων Χαλκίδας) 27
  13. Σοϊλέδης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 25

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 8
  2. Βαλαής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  3. Παύλου (ΧΒΑ) 4
  4. Τόγιας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  5. Δεληγιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  6. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  7. Γεωργουσόπουλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  8. Κανάρας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  9. Κακαβάς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 2
  10. Σκυριανός (ΑΓΕ Χαλκίδας) 2
  11. Καρόκης (Αλέξανδρος) 2
  12. Ζεμπίλης (ΧΒΑ) 2

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 91-35

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 71-61

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12/10)

ΑΡΗΣ Θ.-ΚΑΔΜΟΣ

Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ & ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 3 5 2-1 217-170
2 ΚΑΔΜΟΣ 2 4 2-0 159-79
3 ΑΡΗΣ Θ. 2 3 1-1 141-112
4 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 3 3 0-3 117-273

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 67
  2. Μεθενίτης Στ. (Πρωτέας Σχημ.) 60
  3. Μελετίου Κ. (Άρης Θήβας) 57
  4. Κόλλιας (Άρης Θήβας) 50
  5. Μπανούτας (Πρωτέας Σχημ.) 39
  6. Μπόγρης Λ. (Κάδμος) 33
  7. Χασάπης (Κάδμος) 27
  8. Μπέγκα (Αίαντας Αυλίδας) 25
  9. Ζυγούρης Γ. (Αίαντας Αυλίδας) 23
  10. Κοροσίμα (Αίαντας Αυλίδας) 20

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μεθενίτης Στ. (Πρωτέας Σχημ.) 9
  2. Κόλλιας (‘Αρης Θήβας) 4
  3. Πετρέσκου (Κάδμος) 3
  4. Παναούλης (Κάδμος) 2
  5. Θανάσαινας (Κάδμος) 2
  6. Μάντσε (Πρωτέας Σχημ.) 2
  7. Μπισούκου (Πρωτέας Σχημ.) 2

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 77-67

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ 57-67

Ρεπό: ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/10)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΑΚΑΡΟΣ 3 6 3-0 210-163
2 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 3 5 2-1 201-171
3 Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ 3 5 2-1 187-176
4 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 4 5 1-3 216-282
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 3 3 0-3 184-206

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δρίβας (Μάκαρος) 67
  2. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβ.) 62
  3. Κατσιμίχας Π. (Αλίαρτος) 57
  4. Φρυγανάς (Απόλλων Λιβ.) 55
  5. Τσιριπέρου (Γ.Σ.Ιτέας) 51
  6. Μάρκου (Κένταυρος Λιβ.) 50
  7. Σταυλιώτης (Απόλλων Λιβ.) 46
  8. Παπαδήμας (Μάκαρος) 44
  9. Αναγνωστάκος (Γ.Σ.Ιτέας) 43
  10. Καρανάσος Β. (Αλίαρτος) 40
  11. Ξαγάρας (Μάκαρος) 36
  12. Βαγιάκος (Κένταυρος Λιβ.) 35

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Τσιριπέρου (Γ.Σ.Ιτέας) 11
  2. Φρυγανάς (Απόλλων Λιβαδειάς) 7
  3. Δρίβας (Μάκαρος) 6
  4. Λάϊος (Γ.Σ.Ιτέας) 5
  5. Κατσιμίχας Π. (Αλίαρτος) 5
  6. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβ.) 4
  7. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 4
  8. Στάντζος (Απόλλων Λιβαδειάς) 4
  9. Γκιζίμης (Απόλλλων Λιβαδειάς ) 3
  10. Κόλα (Αλίαρτος) 3
  11. Καρανάσος Β. (Αλίαρτος) 2
  12. Σταυλιώτης (Απόλλων Λιβαδειάς) 2
  13. Βαγιάκος (Κένταυρος Λιβ.) 2
  14. Παπαδήμας (Μάκαρος) 2

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΚΥΝΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ 53-72

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 96-86

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12-13/10)

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΥΝΟΣ

Ρεπό: ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ. 3 6 3-0 210-163
2 ΛΟΚΡΟΣ 3 5 2-1 201-171
3 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 3 4 2-1 187-176
4 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 4 1-3 216-282
5 ΚΥΝΟΣ 2 2 0-3 184-206

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 111
  2. Μαλέρδος Μ. (Προοδευτική) 96
  3. Ζανιάς (Άρης Αμφίκλειας) 68
  4. Καραστάθης (Λοκρός) 65
  5. Παπαϊωάννου (Άρης Αμφίκλειας) 62
  6. Στρωτός (Άρης Αμφίκλειας) 61
  7. Καραλής (Λοκρός) 43
  8. Τζιάκος (Κύνος) 34
  9. Παπαστέφανος Γ. (Κύνος) 29
  10. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 28
  11. Ανέστης (Λοκρός) 25
  12. Σπανός (Κύνος) 24

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Ζανιάς (Άρης Αμφίκλειας) 9
  2. Καραστάθης (Λοκρός) 9
  3. Καραλής (Λοκρός) 8
  4. Παπαϊωάννου (Άρης Αμφίκλειας) 8
  5. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 5
  6. Στρωτός (Άρης Αμφίκλειας) 4
  7. Μαλέρδος Μ. (Προοδευτική) 4
  8. Καραστάθης Ε. (Μαλεσίνα) 3
  9. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 3
  10. Σπανός (Κύνος) 2
  11. Παπαστέφανος Γ. (Κύνος) 2
  12. Κηρολίβανος (Προοδευτική) 2
  13. Θάνος (Προοδευτική) 2

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 58-52

ΣΥΛΛΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 91-46

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (13/10)

ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΣΥΛΛΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΣΥΛΛΑΣ 2 4 2-0 165-74
2 Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ 2 4 2-0 137-121
3 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 2 2 0-2 115-170
4 ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 2 2 0-2 80-132

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Παπανικολάου (Α.Ε.Λίμνης) 66
  2. Λιόντος (Τελεθριακός) 41
  3. Σίμος (Τελεθριακός) 38
  4. Πρένγκα (Σύλλας) 30
  5. Κουτσουμπάκης (Σύλλας) 29
  6. Βασιλείου (Α.Ε.Λίμνης) 24
  7. Μαυροζούμης (Σύλλας) 24
  8. Σκιαθίτης (Ακ. Ιστιαίας) 21
  9. Σταματόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 19
  10. Μαυρίδης (Σύλλας) 19
  11. Βουτσιλάκος (Σύλλας) 18
  12. Ραδόπουλος ((Ακ. Ιστιαίας) 17

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κουτσουμπάκης (Σύλλας) 8
  2. Παπανικολάου (Α.Ε.Λίμνης) 7
  3. Ραδόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 5
  4. Βουτσιλάκος (Σύλλας) 4
  5. Βασιλείου (Α.Ε.Λίμνης) 3
  6. Πρένγκα (Σύλλας) 2
  7. Κούτρας (Σύλλας) 2
  8. Μαυροζούμης (Σύλλας) 2
  9. Χατζής (Σύλλας) 2

 

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΤΛΑΣ 46-64

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ.-ΑΝΑΓ.ΛΑΜ. 71-49

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12-13/10)

ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. 2 4 2-0 153-111
2 ΑΤΛΑΣ 2 3 1-1 126-128
3 ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 2 3 1-1 102-118
4 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 2 2 0-2 93-117

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Σεργιανάϊ Δ. (Έσπερος Λ.) 42
  2. Κάππας (Άτλας) 39
  3. Μαντζούκας (Έσπερος Λ.) 36
  4. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 33
  5. Κεραμάρης (Αναγ.Λαμίας) 32
  6. Ψυχούλης (Έσπερος Λ.) 31
  7. Ανδρέου Π. (Άτλας) 22
  8. Τσουκαράς (Αναγ. Λαμίας) 21
  9. Παπαγεωργίου (Αναγ.Λαμίας) 21
  10. Τυμπλαλέξης (Έσπερος Λ.) 20
  11. Μπίκας (Άτλας) 17

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μαντζούκας (Έσπερος Λ.) 8
  2. Κάππας (Άτλας) 6
  3. Σεργιανάϊ Δ. (Έσπερος Λ.) 6
  4. Ψυχούλης (Έσπερος Λ.) 4
  5. Σεργιανάϊ Κ. (Άτλας) 3
  6. Ανδρέου (Άτλας) 2
  7. Χαρίλας (Έσπερος Λ.) 2
  8. Σταματόπουλος (Μπούκαλη) 2

Σχετικά άρθρα

Νέος προπονητής της Μαλεσίνας ο Αντώνης Τορβάς!

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/10)

pannikolaou

Η 3η φάση του Αναπτυξιακού τη Δευτέρα στον Ορχομενό. Οι αθλητές που κλήθηκαν

pannikolaou