FEATURED ΕΦΗΒΩΝ

Εφήβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (5η αγωνιστική 13-14/10)

Δείτε παρακάτω τις βαθμολογίες και τους σκόρερς στο πρωτάθλημα εφήβων της ΕΣΚΑΣΕ στους 7 ομίλους, όπως έχουν διαμορφωθεί μετά και τους αγώνες στις 12-13/10.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ αν.

ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 47-51

Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27/10)

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ

Ρεπό: ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 4 8 4-0 201-156
2 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 4 6 2-2 244-216
3 ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ 3 5 2-1 161-147
4 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 3 3 0-3 157-209
5 Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ 2 1 1-1 65-100

*Ο Α.Σ.Κάρυστος έχει ένα μηδενισμό.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ψαριανός (Κονίστρες) 75
  2. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 69
  3. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 67
  4. Καδδίτης (Αίας Αλιβερίου) 47
  5. Μαντζάκος (Κονίστρες) 43
  6. Πολύχρονος Γ. (Αίας Αλιβερίου) 43
  7. Δενδρινός (Αίας Αλιβερίου) 40
  8. Μωραΐτης (ΓΑΣ Βασιλικού) 38
  9. Ρέτσας (Αστ.Αλιβερίου) 30
  10. Μπασούκος (ΓΑΣ Βασιλικού) 27

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μπάνος (Αίας Αλιβερίου) 5
  2. Μπασινάς (Αστ.Αλιβερίου) 5
  3. Μωραΐτης (ΓΑΣ Βασιλικού) 4
  4. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 4
  5. Ψαριανός (Κονίστρες) 4
  6. Τασιός (Κονίστρες) 4
  7. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 4
  8. Πολύχρονος Γ. (Αίας Αλιβερίου) 3
  9. Πολίτης (Α.Σ. Κάρυστος) 2
  10. Τσάλας (Αίας Αλιβερίου) 2
  11. Μαντζάκος (Κονίστρες) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 24-97

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 58-63

Ρεπό: ΧΒΑ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27-28/10)

ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

ΧΒΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Ρεπό: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΤΑΚΗΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΧΒΑ 4 8 4-0 289-149
2 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 7 3-1 280-238
3 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 4 6 2-2 272-217
4 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 4 4 1-2 225-185
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 4 4 0-4 134-411

*Ο Απόλλων Χαλκίδας έχει ένα μηδενισμό.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Βαλαής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 87
  2. Θωμάς (Αλέξανδρος) 62
  3. Κακαβάς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 52
  4. Τόγιας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 49
  5. Σκυριανός (ΑΓΕ Χαλκίδας) 40
  6. Γεωργουσόπουλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 39
  7. Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 38
  8. Βογιατζής (ΧΒΑ) 36
  9. Σοροβός (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 36
  10. Καρόκης (Αλέξανδρος) 36
  11. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 34
  12. Σοϊλέδης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 31

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Βαλαής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 9
  2. Σταθόπουλος (ΧΒΑ) 8
  3. Γεωργιάδης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 8
  4. Τόγιας (ΑΓΕ Χαλκίδας) 6
  5. Παύλου (ΧΒΑ) 4
  6. Ζαχαριάδης (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  7. Δεληγιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  8. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  9. Γεωργουσόπουλος (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  10. Κανάρας (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  11. Κακαβάς (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3
  12. Σκυριανός (ΑΓΕ Χαλκίδας) 3

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΡΗΣ Θ.-ΚΑΔΜΟΣ 55-87

Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ & ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27/10)

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ & ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 3 6 3-0 246-134
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 3 5 2-1 217-170
3 ΑΡΗΣ Θ. 3 4 1-2 196-199
4 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 3 3 0-3 117-273

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Κόλλιας (Άρης Θήβας) 74
  2. Μελετίου Κ. (Άρης Θήβας) 70
  3. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 67
  4. Μεθενίτης Στ. (Πρωτέας Σχημ.) 60
  5. Ζυγομήτρος (Κάδμος) 49
  6. Μπόγρης Λ. (Κάδμος) 44
  7. Μπανούτας (Πρωτέας Σχημ.) 39
  8. Χασάπης (Κάδμος) 39
  9. Θανάσαινας (Κάδμος) 32
  10. Μελετίου Ι. (Άρης Θήβας) 26
  11. Μπέγκα (Αίαντας Αυλίδας) 25
  12. Ζυγούρης Γ. (Αίαντας Αυλίδας) 23

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μεθενίτης Στ. (Πρωτέας Σχημ.) 9
  2. Κόλλιας (‘Αρης Θήβας) 6
  3. Πετρέσκου (Κάδμος) 4
  4. Θανάσαινας (Κάδμος) 3
  5. Ζυγομήτρος (Κάδμος) 3
  6. Παναούλης (Κάδμος) 2
  7. Μάντσε (Πρωτέας Σχημ.) 2
  8. Μπισούκου (Πρωτέας Σχημ.) 2

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ 52-70

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ 66-63

Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27/10)

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ

Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΑΚΑΡΟΣ 4 7 3-1 273-229
2 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 4 7 3-1 271-223
3 Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ 4 7 3-1 253-239
4 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 4 5 1-3 216-282
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 4 4 0-4 236-276

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Δρίβας (Μάκαρος) 86
  2. Κατσιμίχας Π. (Αλίαρτος) 72
  3. Φρυγανάς (Απόλλων Λιβ.) 69
  4. Παπαδήμας (Μάκαρος) 67
  5. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβ.) 62
  6. Τσιριπέρου (Γ.Σ.Ιτέας) 62
  7. Αναγνωστάκος (Γ.Σ.Ιτέας) 59
  8. Σταυλιώτης (Απόλλων Λιβ.) 58
  9. Καρανάσος Β. (Αλίαρτος) 55
  10. Ξαγάρας (Μάκαρος) 53
  11. Μάρκου (Κένταυρος Λιβ.) 50
  12. Καρανάσος Β. (Αλίαρτος) 47

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Τσιριπέρου (Γ.Σ.Ιτέας) 14
  2. Φρυγανάς (Απόλλων Λιβαδειάς) 9
  3. Δρίβας (Μάκαρος) 9
  4. Κατσιμίχας Π. (Αλίαρτος) 7
  5. Στάντζος (Απόλλων Λιβαδειάς) 6
  6. Λάϊος (Γ.Σ.Ιτέας) 5
  7. Ψιλόπουλος (Κένταυρος Λιβ.) 4
  8. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 4
  9. Παπαδήμας (Μάκαρος) 3
  10. Γκιζίμης (Απόλλλων Λιβαδειάς ) 3
  11. Σταυλιώτης (Απόλλων Λιβαδειάς) 3
  12. Κόλα (Αλίαρτος) 3
  13. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 3

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 81-67

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΥΝΟΣ 50-47

Ρεπό: ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27/10)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΥΝΟΣ

Ρεπό: ΛΟΚΡΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΛΟΚΡΟΣ 4 7 3-1 282-238
2 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛ. 4 7 3-1 277-244
3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 4 6 2-2 266-329
4 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 3 4 1-2 187-176
5 ΚΥΝΟΣ 3 3 0-3 231-256

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μαλέρδος Μ. (Προοδευτική) 120
  2. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 111
  3. Καραστάθης (Λοκρός) 99
  4. Ζανιάς (Άρης Αμφίκλειας) 98
  5. Παπαϊωάννου (Άρης Αμφίκλειας) 78
  6. Στρωτός (Άρης Αμφίκλειας) 72
  7. Καραλής (Λοκρός) 60
  8. Σπανός (Κύνος) 49
  9. Παπαστέφανος Γ. (Κύνος) 43
  10. Τζιάκος (Κύνος) 42
  11. Ανέστης (Λοκρός) 41
  12. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 28

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καραστάθης (Λοκρός) 14
  2. Καραλής (Λοκρός) 11
  3. Παπαϊωάννου (Άρης Αμφίκλειας) 10
  4. Ζανιάς (Άρης Αμφίκλειας) 9
  5. Στρωτός (Άρης Αμφίκλειας) 6
  6. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 5
  7. Μαλέρδος Μ. (Προοδευτική) 4
  8. Καραστάθης Ε. (Μαλεσίνα) 3
  9. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 3
  10. Σπανός (Κύνος) 2
  11. Παπαστέφανος Γ. (Κύνος) 2
  12. Κηρολίβανος (Προοδευτική) 2
  13. Θάνος (Προοδευτική) 2
  14. Σπανός (Προοδευτική) 2

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΚΑΔ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 60-70

Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΣΥΛΛΑΣ 55-82

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27/10)

ΣΥΛΛΑΣ-ΑΚΑΔ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ

Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΣΥΛΛΑΣ 3 6 3-0 247-129
2 Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ 3 5 2-1 192-203
3 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 3 4 1-2 185-230
4 ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ 3 3 0-3 140-202

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Παπανικολάου (Α.Ε.Λίμνης) 93
  2. Σίμος (Τελεθριακός) 66
  3. Λιόντος (Τελεθριακός) 55
  4. Πρένγκα (Σύλλας) 51
  5. Μαυροζούμης (Σύλλας) 48
  6. Κουτσουμπάκης (Σύλλας) 41
  7. Σκιαθίτης (Ακ. Ιστιαίας) 36
  8. Σταματόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 31
  9. Ραδόπουλος ((Ακ. Ιστιαίας) 26
  10. Ορφανός (Τελεθριακός) 26
  11. Βασιλείου (Α.Ε.Λίμνης) 24
  12. Βουτσιλάκος (Σύλλας) 23

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κουτσουμπάκης (Σύλλας) 10
  2. Παπανικολάου (Α.Ε.Λίμνης) 9
  3. Ραδόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 8
  4. Βουτσιλάκος (Σύλλας) 5
  5. Σίμος (Τελεθριακός) 5
  6. Μαυροζούμης (Σύλλας) 4
  7. Βασιλείου (Α.Ε.Λίμνης) 3
  8. Πρένγκα (Σύλλας) 2
  9. Κούτρας (Σύλλας) 2
  10. Χατζής (Σύλλας) 2
  11. Σκιαθίτης (Ακ. Ιστιαίας) 2
  12. Σταματόπουλος (Ακ. Ιστιαίας) 2
  13. Λιόντος (Τελεθριακός) 2
  14. Σούρας (Σύλλας) 2

 

Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 64-49

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 54-98

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26-27/10)

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΕΣΠΕΡΟΣ Λ. 3 6 3-0 251-165
2 ΑΤΛΑΣ 3 5 2-1 190-177
3 ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 3 4 1-2 151-182
4 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 3 3 0-3 147-215

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μαντζούκας (Έσπερος Λ.) 59
  2. Σεργιανάϊ Δ. (Έσπερος Λ.) 56
  3. Κάππας (Άτλας) 54
  4. Ψυχούλης (Έσπερος Λ.) 51
  5. Κεραμάρης (Αναγ.Λαμίας) 44
  6. Ανδρέου Π. (Άτλας) 35
  7. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 33
  8. Σταματόπουλος (Μπούκαλη) 31
  9. Τυμπλαλέξης (Μπούκαλη) 31
  10. Τσουκαράς (Αναγ. Λαμίας) 29
  11. Σεργιανάϊ Κ. (Άτλας) 26
  12. Παπαγεωργίου (Αναγ.Λαμίας) 26

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Μαντζούκας (Έσπερος Λ.) 11
  2. Σεργιανάϊ Δ. (Έσπερος Λ.) 8
  3. Σταματόπουλος (Μπούκαλη) 7
  4. Κάππας (Άτλας) 6
  5. Ψυχούλης (Έσπερος Λ.) 6
  6. Σεργιανάϊ Κ. (Άτλας) 5
  7. Παρούτσας (Έσπερος Λ.) 4
  8. Χαρίλας (Έσπερος Λ.) 4
  9. Τυμπλαλέξης (Μπούκαλη) 3
  10. Θεοφανόπουλος (Έσπερος Λ.) 3
  11. Ανδρέου (Άτλας) 2
  12. Παπαγεωργίου (Αναγ. Λαμίας) 2

Σχετικά άρθρα

Οι κριτές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (23-25/11)

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (23-25/11)

pannikolaou

Γ’ ΕΣΚΑΣΕ: Κλήρωση στις 11/12. Η προκήρυξη του πρωταθλήματος

pannikolaou