FEATURED ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι αγώνες στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-13/10)

Συνέχεια στα τοπικά πρωταθλήματα με τη διεξαγωγή αγώνων το Σαββατοκύριακο 12-13 Οκτωβρίου στις κατηγορίες παίδων-εφήβων-κορασίδων-νεανίδων.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

20:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

9:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

15:15 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΥΝΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ-ΣΥΛΛΑΣ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ

 

Σχετικά άρθρα

Νέος προπονητής της Μαλεσίνας ο Αντώνης Τορβάς!

pannikolaou

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (19-20/10)

pannikolaou

Η 3η φάση του Αναπτυξιακού τη Δευτέρα στον Ορχομενό. Οι αθλητές που κλήθηκαν

pannikolaou