FEATURED ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (5-6/10)

Με αγώνες για τα πρωταθλήματα υποδομής συνεχίζονται και αυτό το Σαββατοκύριακο (5-6 Οκτωβρίου) οι διοργανώσεις της ΕΣΚΑΣΕ. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ  – ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (ΚΑΛΑΠΟΔΗΣ – ΓΚΑΡΑΣ)

19:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (ΚΑΛΦΑ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (ΠΕΤΩΝΗΣ – ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡ.)

 

 ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ (ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ – ΧΟΥΣΙΑΔΑΣ)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (ΧΑΙΝΑ – ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Καμπεράκης  ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (ΠΕΤΩΝΗΣ – ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡ.)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (ΒΑΡΣΑΜΑΣ – ΓΚΟΓΚΟΡΟΣΗΣ)

16:00 Κλειστό Δομοκού ΜΟΥΤΑ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ (ΖΑΧΟΣ)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΡΤΣΙΤΑΣ – ΝΙΚΟΛΙΑΣ)

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (ΑΡΤΣΙΤΑΣ – ΝΙΚΟΛΙΑΣ)

 

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ (ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ – ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΠ.)

15:30 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ – ΓΚΑΡΑΣ)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (ΧΟΥΓΙΑΖΟΣ – ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΥΠΡ.)

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (ΓΕΡΟΝΙΚΟΛΟΣ – ΠΕΤΩΝΗΣ)

19: 00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (ΒΑΡΣΑΜΑΣ – ΜΥΤΙΛΗΝΑΚΗΣ)

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

11:00  Κλειστό Λιβανάτων ΚΥΝΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ (ΖΑΧΟΣ – ΖΑΦΕΙΡΗ)

18:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΛΑΡ.(ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΟΣ – ΒΙΟΡΕΣ)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (ΤΣΑΛΛΑΣ – ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

14:00 Κλειστό Λαμίας ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (ΖΑΧΟΣ – ΖΑΦΕΙΡΗ)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΠΑΙΔΩΝ Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ – ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (ΠΕΤΩΝΗΣ – ΒΙΟΡΕΣ)

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (photo album)

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 83-72

pannikolaou

ΝΕΑΝΙΔΩΝ: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (photo album)

pannikolaou