FEATURED ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (12-13/10)

Με αγώνες για τις κατηγορίες παίδων, εφήβων, νεανίδων συνεχίζονται το Σαββατοκύριακο 12-13 Οκτωβρίου τα τοπικά πρωταθλήματα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 12 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

18:30 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΚΑΔΜΟΣ (Τσάλας-Μασλατζίδης Λ.)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Βιορές-Χριστοδούλου Σπ.)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ (Ντάνος-Τσόκανος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

18:15 Κλειστό Αταλάντης ΛΟΚΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Γερονικολός-Καρβούνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Λαμίας ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

13:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ-ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χαϊνά-Θωμά)

17:30 Κλειστό Αλιβερίου ΣΤΥΡΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Χατζής-Αποστόλου)

 

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

18:00 Κλειστό Κανήθου ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Αρτσίτας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Χουγιάζος-Καραμπιτσάκος)

 

ΠΑΙΔΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

09:00 Κλειστό Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζαφείρη)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Τσάλας-Μασλατζίδης Λ.)

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χαϊνά-Θωμά)

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

11:30 Κλειστό Άμφισσας ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ (Ντάνος-Βιορές)

15:30 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Βαρσαμάς)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 13 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

15:30 Κλειστό Αλιβερίου ΚΟΝΙΣΤΡΕΣ-ΑΣΤ. ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Θωμά-Γκαράς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Αρτάκης ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Μυτιληνάκης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

13:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Ντάνος-Βιορές)

16:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Τσόκανος-Πετώνης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΚΥΝΟΣ (Γερονικολός-Παπακωνσταντίνου Κ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε. ΛΙΜΝΗΣ-ΣΥΛΛΑΣ (Βαρσαμάς-Γκογκορώσης)

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΑΚ. ΙΣΤΙΑΙΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Βαρσαμάς-Γκογκορώσης)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Καρπενησίου ΑΤΛΑΣ-ΑΝΑΓ. ΛΑΜΙΑΣ (Ζάχος-Χουσιάδας)

Σχετικά άρθρα

Οι διαιτητές της Περιφέρειας στις Εθνικές κατηγορίες (23-24/11)

pannikolaou

Φιλικό για Άρη Θήβας-Απόλλωνα Χαλκίδας και…διαιτητές!

pannikolaou

Πρωτάθλημα Εφήβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (16-18/11)

pannikolaou