B ΕΣΚΑΣΕ FEATURED Α ΕΣΚΑΣΕ Β ΕΣΚΑΣΕ Β ΟΜΙΛΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΙΔΩΝ

Οι διαιτητές στα πρωταθλήματα της ΕΣΚΑΣΕ (26-28/10)

Αγώνες για την Α’ ΕΣΚΑΣΕ, τον β’ όμιλο της Β’ Κατηγορίας αλλά και για τα πρωταθλήματα υποδομής, περιλαμβάνει το πρόγραμμα των τοπικών πρωταθλημάτων για το τριήμερο 26-28 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

15:00 Κλειστό Ιστιαίας ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ (Κάλφα-Χατζής)

18:00 Κλειστό Σχηματαρίου ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ (Παντελίδης-Βαρσαμάς)

18:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Καραμπιτσάκος-Θωμά)

18:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Χουγιάζος-Τσάλας)

14:30 Κλειστό Λαμίας ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ (Ντάνος-Πατάγιας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

15:00 Κλειστό Διστόμου ΜΕΔΕΩΝ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

15:00 Κλειστό Αλιάρτου ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΥΝΟΣ (Χαϊνά-Αποστόλου)

18:00 Κλειστό Μαυροματίου ΜΑΥΡΟΜΑΤΙ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Χαϊνά-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Ιστιαίας Α.Ε.ΛΙΜΝΗΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ (Κάλφα-Χατζής)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό ΔΑΚ Λαμίας ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ (Ντάνος-Πατάγιας)

 

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Αλιβερίου ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ (Καραμπιτσάκος-Θωμά)

 

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:30 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ (Χουγιάζος-Πετώνης)

 

ΠΑΙΔΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

12:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Ζάχος)

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

20:00 Κλειστό Θήβας ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Γκαράς-Γκογκορώσης)

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

Α’ ΕΣΚΑΣΕ

18:00 Κλειστό Θήβας ΚΑΔΜΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ (Κοτσιμπός-Αρτσίτας)

 

Β’ ΕΣΚΑΣΕ (Β’ ΟΜΙΛΟΣ)

17:00 Κλειστό Μώλου ΜΩΛΟΣ-ΦΑΛΑΡΑ (Χουγιάζος-Ευαγγελόπουλος)

 

ΕΦΗΒΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ

19:00 Κλειστό Βασιλικού ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ (Χατζής-Νικολιάς)

 

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

17:00 Κλειστό Πειραϊκής ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Βαρσαμάς-Αποστόλου)

 

ΕΦΗΒΩΝ Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Ιτέας Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ (Γερονικολός-Πετώνης)

18:00 Κλειστό Λιβαδειάς ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (Τσόκανος-Χριστοδούλου Σπ.)

 

ΕΦΗΒΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό Μαρτίνου ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

18:30 Κλειστό Μαλεσίνας ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΚΥΝΟΣ (Πατάγιας-Ζαφείρη)

 

ΕΦΗΒΩΝ ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

15:00 Κλειστό Αιδηψού ΣΥΛΛΑΣ-ΑΚ.ΙΣΤΙΑΙΑΣ (Μασλατζίδης Λ.-Μυτιληνάκης)

 

ΔΕΥΤΕΡΑ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ

ΕΦΗΒΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ

16:00 Κλειστό ΔΑΚ Χαλκίδας ΧΒΑ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (Κάλφα-Παναγιώτου)

Σχετικά άρθρα

Φιλικό για Άρη Θήβας-Απόλλωνα Χαλκίδας και…διαιτητές!

pannikolaou

Retro basket: ΑΚΟ Λιβαδειάς-ΓΑΣ Άμφισσας το 1987!

pannikolaou

Πρωτάθλημα Εφήβων: Βαθμολογίες & σκόρερς (16-18/11)

pannikolaou