FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (26-27/10)

Με τους πρώτους τρεις αγώνες της 1ης αγωνιστικής του β’ γύρου που θα ολοκληρωθεί το επόμενο Σαββατοκύριακο συνεχίστηκε το πρωτάθλημα παίδων της ΕΣΚΑΣΕ το διήμερο 26-27 Οκτωβρίου.

Δείτε παρακάτω, τα αποτελέσματα, τις επόμενες αγωνιστικές και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ 43-71

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ  (2/11)

Ρεπό: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9-10/11)

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: ΣΤΥΡΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 5 9 4-1 295-225
2 Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ 4 7 3-1 233-162
3 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 3 5 2-1 169-137
4 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 4 5 1-3 165-232
5 ΣΤΥΡΑ 4 4 0-4 157-257

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 84
  2. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 69
  3. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 68
  4. Μόρφης (Στύρα) 65
  5. Ρέτσας (Αστ.Αλιβερίου) 57
  6. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 46
  7. Πορτολομαίος (Α.Σ.Κάρυστος) 43
  8. Καβανόζης (Α.Σ.Κάρυστος) 39
  9. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ.Κάρυστος) 39
  10. Τσάλας Γ. (Αίας Αλιβερίου) 37
  11. Σεφερλής (Αστ.Αλιβερίου) 36
  12. Τσιμπούκης (Αίας Αλιβερίου) 28

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 10
  2. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 9
  3. Καβανόζης (Α.Σ.Κάρυστος) 5
  4. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 4
  5. Καρακάσης (Στύρα) 3
  6. Σεπετής (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  7. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 3
  8. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Κάρυστος) 3
  9. Λαθούρας (Αστ. Αλιβερίου) 2
  10. Πηλιχός (Στύρα) 2
  11. Καρατζάς (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  12. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  13. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 43-92

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (3/11)

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΧΒΑ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΧΒΑ 3 6 3-0 217-144
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 3 5 2-1 255-164
3 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 4 1-2 137-219
4 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 3 0-3 145-227

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Λουλακάς (ΧΒΑ) 61
  2. Πολύχρονος (Απόλλων Χαλκίδας) 46
  3. Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 45
  4. Αναστασόπουλος (ΧΒΑ) 44
  5. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 39
  6. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 35
  7. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 35
  8. Σμπρίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 33
  9. Καλορίτης (ΧΒΑ) 31
  10. Χοτζάλι (ΑΓΕ Χαλκίδας) 29
  11. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 28
  12. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 26

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 7
  2. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  3. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  4. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 3
  5. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  6. Μοιρώτσος (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  7. Καλορίτης (ΧΒΑ) 2
  8. Καπενής (ΧΒΑ) 2

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ  (3/11)

ΚΑΔΜΟΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 61-51

Ρεπό: ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9-10/11)

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ

ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ.-ΚΑΔΜΟΣ

Ρεπό: ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 5 9 4-1 407-179
2 ΚΑΔΜΟΣ 5 9 4-1 366-255
3 ΑΡΗΣ Θ. 4 6 2-2 255-247
4 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 4 5 1-3 198-279
5 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 4 4 0-4 118-384

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 147
  2. Ζυγούρης (Αίαντας Αυλίδας) 96
  3. Μελετίου (Άρης Θήβας) 86
  4. Μπόγρης (Κάδμος) 79
  5. Σύρμας (Πρωτέας Σχημ.) 69
  6. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 61
  7. Τούτουζας (Κάδμος) 54
  8. Μπότσης (Κάδμος) 54
  9. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 49
  10. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 42
  11. Ευαγγελίου Ε. (Κάδμος) 41
  12. Σκούμας (Κάδμος) 40

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 5
  2. Μπόγρης (Κάδμος) 5
  3. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 4
  4. Γιαννάκης (Άρης Θήβας) 2
  5. Μήλιος (Ερμής Σχημ.) 2
  6. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 2
  7. Σκούμας (Κάδμος) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 92-27

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ.-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. (2/11)

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ (2/11)

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (9-10/11)

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΜΑΚΑΡΟΣ-Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 5 10 5-0 436-214
2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 5 9 4-1 344-267
3 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 4 7 3-1 255-223
4 ΜΑΚΑΡΟΣ 5 7 2-3 316-290
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 5 6 1-4 258-369
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 6 6 0-6 228-474

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 117
  2. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 101
  3. Μούρτος (Μάκαρος) 93
  4. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 86
  5. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 92
  6. Μπιλέρης (Μάκαρος) 77
  7. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 75
  8. Ξηρός (Μάκαρος) 71
  9. Κορόγιαννος (Απόλλων Λιβ.) 65
  10. Σώκος (Κένταυρος Λιβ.) 65
  11. Κωτσαδάμ Λ.Α. (Απόλλων Λιβ.)  63
  12. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 63

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 9
  2. Πούλος (Κένταυρος Λιβ.) 8
  3. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 6
  4. Ξηρός (Μάκαρος) 6
  5. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  6. Καφάσης (Άρης Αμφίκλειας) 4
  7. Μπέης (Άρης Αμφίκλειας) 4
  8. Χλωμίσιος (Άρης Αμφίκλειας) 3
  9. Αυγερινάκος Ν. (Άρης Αμφίκλειας) 3
  10. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 3
  11. Τασούλας (Κένταυρος Λιβ.) 2
  12. Μούρτος (Μάκαρος) 2
  13. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 2
  14. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 2
  15. Μαναίος (Γ.Σ. Ιτέας) 2

 

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 54-43

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ 45-63

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 70-76

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (26/10 & 3/11)

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΛΟΚΡΟΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 5 10 5-0 392-192
2 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 5 8 3-2 257-252
3 ΛΟΚΡΟΣ 4 7 3-1 267-199
4 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 5 7 2-3 219-233
5 ΣΥΛΛΑΣ 4 5 1-3 182-230
6 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 5 3 0-5 140-350

*Ο Οπούντιος Μαρτίνου έχει ένα μηδενισμό και -1 βαθμό ποινής.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 119
  2. Σίμος (Τελεθριακός) 94
  3. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 77
  4. Δημητρός (Μαλεσίνα) 70
  5. Ζότο (Λοκρός) 64
  6. Φακίτσας (Σύλλας) 60
  7. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 56
  8. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 54
  9. Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 51
  10. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 51
  11. Πάττας (Λοκρός) 50
  12. Ορφανός (Τελεθριακός) 48
  13. Χαντζής (Σύλλας) 48

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαντζής (Σύλλας) 8
  2. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 8
  3. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 7
  4. Σίμος (Τελεθριακός) 7
  5. Πάττας (Λοκρός) 6
  6. Ζότο (Λοκρός) 6
  7. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 6
  8. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 5
  9. Καβάλας (Οπούντιος) 5
  10. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 5
  11. Κυράνας Λ. (Οπούντιος) 5
  12. Φακίτσας (Σύλλας) 4
  13. Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 4

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ 

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 66-56

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ 54-73

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (2-3/11)

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΕΣΠΕΡΟΣ Λ.-ΑΤΛΑΣ

Ρεπό: ΜΠΟΥΚΑΛΗ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 4 8 4-0 279-198
2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 4 7 3-1 261-230
3 ΑΤΛΑΣ 4 6 2-2 233-222
4 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 4 5 1-3 246-245
5 ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 4 4 0-4 200-324

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 97
  2. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 96
  3. Ντότσικας (Πανευρυτανική) 77
  4. Φασούλας (Αναγ.Λαμίας) 61
  5. Ελεζάϊ (Άτλας) 60
  6. Μωϋσογλου (Αναγ.Λαμίας) 58
  7. Κατσαρός (Άτλας) 57
  8. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 55
  9. Παπαδήμας Π. (Μπούκαλη) 51
  10. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 43
  11. Μαυραγάνης (Πανευρυτανική) 39
  12. Σακκάς (Μπούκαλη) 38

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 10
  2. Οικονόμου (Μπούκαλη) 4
  3. Κατσαρός (Άτλας) 3
  4. Μπίντζας (Έσπερος Λαμίας) 3
  5. Κουδούνας (Πανευρυτανική) 3
  6. Κρίκας (Άτλας) 3
  7. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 3
  8. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 2
  9. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 2
  10. Καλάθας (Αναγ. Λαμίας) 2

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Γ’ ΟΜΙΛΟΣ: Κάδμος-Άρης Θήβας 87-63

pannikolaou

Φιλικό: ΧΒΑ-Άρης Θήβας 51-25 (pics)

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Ε’ ΟΜΙΛΟΣ: Σύλλας-Τελεθριακός 80-37

pannikolaou