FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (3η-4η Αγωνιστική)

Με τη διεξαγωγή της 3ης και της 4ης αγωνιστικής συνεχίστηκε το πρωτάθλημα παίδων της ΕΣΚΑΣΕ στους 6 ομίλους .

Δείτε παρακάτω, τα αποτελέσματα, τις επόμενες αγωνιστικές και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 66-34

Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ-ΣΤΥΡΑ 56-38

Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12/10)

ΣΤΥΡΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

Ρεπό: Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ 3 5 2-1 162-119
2 ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 2 4 2-0 105-73
3 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 3 4 1-2 128-159
4 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 2 3 1-1 100-88
5 ΣΤΥΡΑ 2 2 0-2 64-120

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 43
  2. Μόρφης (Στύρα) 36
  3. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 34
  4. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 31
  5. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ.Κάρυστος) 29
  6. Τσιμπούκης (Αίας Αλιβερίου) 28
  7. Πορτολομαίος (Α.Σ.Κάρυστος) 27
  8. Τσάλας Γ. (Αίας Αλιβερίου) 26
  9. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 21
  10. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 19
  11. Ρέτσας (Αστ.Αλιβερίου) 19
  12. Πολύχρονος (Αίας Αλιβερίου) 17

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 3
  2. Σεπετής (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  3. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 3
  4. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Κάρυστος) 3
  5. Λαθούρας (Αστ. Αλιβερίου) 2
  6. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΧΒΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 77-68

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12/10)

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΧΒΑ 3 6 3-0 217-144
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 3 1-1 163-121
3 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2 2 0-2 74-163
4 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 1 1 0-1 46-72

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Λουλακάς (ΧΒΑ) 61
  2. Αναστασόπουλος (ΧΒΑ) 44
  3. Πολύχρονος (Απόλλων Χαλκίδας) 31
  4. Καλορίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 31
  5. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 27
  6. Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 26
  7. Σαλεμής (ΧΒΑ) 24
  8. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 22
  9. Χοτζάλι (ΑΓΕ Χαλκίδας) 21
  10. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 20
  11. Καπενής (ΧΒΑ) 17
  12. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 16
  13. Σμπρίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 16

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 4
  2. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  3. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας 2
  4. Καλορίτης (ΧΒΑ) 2
  5. Καπενής (ΧΒΑ) 2

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 92-29

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 92-54

Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/10)

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

Ρεπό: ΚΑΔΜΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 4 7 3-1 305-204
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 3 6 3-0 269-86
3 ΑΡΗΣ Θ. 3 4 1-2 162-214
4 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 3 4 1-2 166-192
5 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 3 3 0-3 85-291

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 96
  2. Ζυγούρης (Αίαντας Αυλίδας) 87
  3. Μελετίου (Άρης Θήβας) 66
  4. Μπόγρης (Κάδμος) 59
  5. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 55
  6. Μπότσης (Κάδμος) 48
  7. Σύρμας (Πρωτέας Σχημ.) 45
  8. Τούτουζας (Κάδμος) 39
  9. Σκούμας (Κάδμος) 37
  10. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 33
  11. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 30
  12. Ευαγγελίου Ε. (Κάδμος) 26

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 5
  2. Μπόγρης (Κάδμος) 5
  3. Γιαννάκης (Άρης Θήβας) 2
  4. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ 43-69

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-ΜΑΚΑΡΟΣ 65-54

Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 102-40

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12/10)

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΚΛΕΙΑΣ 84-28

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 3 6 3-0 285-131
2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 3 6 3-0 211-155
3 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 3 5 2-1 181-160
4 ΜΑΚΑΡΟΣ 4 5 1-3 252-232
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 3 4 1-2 137-231
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 4 4 0-4 148-305

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 88
  2. Μούρτος (Μάκαρος) 75
  3. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 67
  4. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 64
  5. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 63
  6. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 55
  7. Μπιλέρης (Μάκαρος) 54
  8. Ξηρός (Μάκαρος) 52
  9. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 38
  10. Πούλος (Κένταυρος Λιβ.) 37
  11. Κατσίμπρας Φ. (Γ.Σ. Ιτέας) 34
  12. Κορόγιαννος (Απόλλων Λιβ.) 34

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 6
  2. Πούλος (Κένταυρος Λιβ.) 5
  3. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 5
  4. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  5. Ξηρός (Μάκαρος) 5
  6. Καφάσης (Άρης Αμφίκλειας) 4
  7. Μπέης (Άρης Αμφίκλειας) 4
  8. Τασούλας (Κένταυρος Λιβ.) 2
  9. Αυγερινάκος Ν. (Άρης Αμφίκλειας) 2
  10. Μούρτος (Μάκαρος) 2

 

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΣΥΛΛΑΣ 54-44

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ 47-70

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΛΟΚΡΟΣ 30-88

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (12/10)

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ

ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 3 6 3-0 243-94
2 ΛΟΚΡΟΣ 3 6 3-0 197-123
3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 3 5 2-1 175-137
4 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 3 4 1-2 156-179
5 ΣΥΛΛΑΣ 3 3 0-3 119-185
6 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 3 3 0-3 95-267

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 89
  2. Σίμος (Τελεθριακός) 73
  3. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 46
  4. Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 42
  5. Πάττας (Λοκρός) 41
  6. Φακίτσας (Σύλλας) 41
  7. Ορφανός (Τελεθριακός) 41
  8. Ζότο (Λοκρός) 40
  9. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 38
  10. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 38
  11. Δημητρός (Μαλεσίνα) 35
  12. Χαντζής (Σύλλας) 35

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαντζής (Σύλλας) 7
  2. Πάττας (Λοκρός) 6
  3. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 6
  4. Σίμος (Τελεθριακός) 6
  5. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 5
  6. Καβάλας (Οπούντιος) 5
  7. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 4
  8. Ζότο (Λοκρός) 4
  9. Φακίτσας (Σύλλας) 4
  10. Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 3
  11. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 3
  12. Κυράνας Λ. (Οπούντιος) 3

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΤΛΑΣ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 46-58

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ αν.

Ρεπό: ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19-20/10)

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 3 6 3-0 213-142
2 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 3 5 2-1 181-165
3 ΑΤΛΑΣ 3 4 1-2 160-168
4 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 3 4 1-2 190-179
5 ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 2 2 0-2 81-171

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 74
  2. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 73
  3. Ντότσικας (Πανευρυτανική) 61
  4. Κατσαρός (Άτλας) 42
  5. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 41
  6. Ελεζάϊ (Άτλας) 41
  7. Παπαδήμας Π. (Μπούκαλη) 37
  8. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 34
  9. Μαυραγάνης (Πανευρυτανική) 33
  10. Φασούλας (Αναγ.Λαμίας) 25
  11. Ανδρέου (Άτλας) 23
  12. Σακκάς (Μπούκαλη) 23

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 8
  2. Οικονόμου (Μπούκαλη) 4
  3. Κατσαρός (Άτλας) 3
  4. Κρίκας (Άτλας) 2
  5. Μπίντζας (Έσπερος Λαμίας) 2
  6. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 2
  7. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 2
  8. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 2

 

 

Σχετικά άρθρα

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ (photo album)

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Β’ ΟΜΙΛΟΣ: ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 83-72

pannikolaou

ΠΑΙΔΩΝ Α’ ΟΜΙΛΟΣ: ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-ΣΤΥΡΑ 80-53

pannikolaou