FEATURED ΠΑΙΔΩΝ

Παίδων: Βαθμολογίες & σκόρερς (4η-5η αγωνιστική)

Συνεχίστηκε το πρωτάθλημα παίδων της ΕΣΚΑΣΕ και στους 6 ομίλους το Σαββατοκύριακο 12-13 Οκτωβρίου με τη διεξαγωγή της 4ης και της 5ης αγωνιστικής.

Δείτε παρακάτω, τα αποτελέσματα, τις επόμενες αγωνιστικές και τις βαθμολογίες σε όλους τους ομίλους.

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΣΤΥΡΑ-ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 49-63

ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ 37-73

Ρεπό: Α.Σ. ΚΑΡΥΣΤΟΣ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/10)

ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ-Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ

ΑΣΤ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ-ΣΤΥΡΑ

Ρεπό: ΑΙΑΣ ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΑΣΤ.ΑΛΙΒ. 3 6 3-0 178-110
2 Α.Σ.ΚΑΡΥΣΤΟΣ 3 5 2-1 162-119
3 ΓΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΟΥ 3 5 2-1 169-137
4 ΑΙΑΣ ΑΛΙΒ. 4 5 1-3 165-232
5 ΣΤΥΡΑ 3 3 0-3 113-183

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 69
  2. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 51
  3. Μόρφης (Στύρα) 49
  4. Ρέτσας (Αστ.Αλιβερίου) 44
  5. Τσάλας Γ. (Αίας Αλιβερίου) 37
  6. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 36
  7. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 34
  8. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ.Κάρυστος) 29
  9. Τσιμπούκης (Αίας Αλιβερίου) 28
  10. Πορτολομαίος (Α.Σ.Κάρυστος) 27
  11. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 26
  12. Πρίφτι Αν. (ΓΑΣ Βασιλικού) 25
  13. Σαλταρίκος (Αίας Αλιβερίου) 25

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κουκουβάος (Αστ.Αλιβερίου) 6
  2. Καραμάνος (Αστ.Αλιβερίου) 6
  3. Σεπετής (ΓΑΣ Βασιλικού) 3
  4. Πολίτης (Α.Σ.Κάρυστος) 3
  5. Φωτοκεχαγιάς (Α.Σ. Κάρυστος) 3
  6. Λαθούρας (Αστ. Αλιβερίου) 2
  7. Πορτολομαίος (Α.Σ. Κάρυστος) 2
  8. Πηλιχός (Στύρα) 2
  9. Καρακάσης (Στύρα) 2
  10. Καρατζάς (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  11. Ντούρας (ΓΑΣ Βασιλικού) 2
  12. Βέκιος (Αίας Αλιβερίου) 2

 

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 63-56

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19/10)

ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΧΒΑ 3 6 3-0 217-144
2 ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3 4 1-2 137-219
3 ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 3 1-1 163-121
4 ΑΕΕΠ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 2 2 0-2 102-135

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Λουλακάς (ΧΒΑ) 61
  2. Αναστασόπουλος (ΧΒΑ) 44
  3. Σμπρίνης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 33
  4. Πολύχρονος (Απόλλων Χαλκίδας) 31
  5. Καλορίτης (ΧΒΑ) 31
  6. Χοτζάλι (ΑΓΕ Χαλκίδας) 29
  7. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 27
  8. Κοτρογιάννης (Απόλλων Χαλκίδας) 26
  9. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 26
  10. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 25
  11. Σαλεμής (ΧΒΑ) 24
  12. Μάρκου (Απόλλων Χαλκίδας) 22

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Δεμερτζής (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 6
  2. Λειβαδίτης (Απόλλων Χαλκίδας) 4
  3. Κουμπογιάννης (ΑΓΕ Χαλκίδας) 4
  4. Τσαούσης (ΑΕΕΠ Χαλκίδας) 2
  5. Αποστολάτος (Απόλλων Χαλκίδας) 2
  6. Καλορίτης (ΧΒΑ) 2
  7. Καπενής (ΧΒΑ) 2

 

 

Γ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ.-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ 92-29

ΚΑΔΜΟΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 92-54

Ρεπό: ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/10)

ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ

Ρεπό: ΚΑΔΜΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΚΑΔΜΟΣ 4 7 3-1 305-204
2 ΠΡΩΤΕΑΣ ΣΧΗΜ. 3 6 3-0 269-86
3 ΑΡΗΣ Θ. 3 4 1-2 162-214
4 ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛ. 3 4 1-2 166-192
5 ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜ. 3 3 0-3 85-291

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Αντωνόπουλος (Πρωτέας Σχημ.) 96
  2. Ζυγούρης (Αίαντας Αυλίδας) 87
  3. Μελετίου (Άρης Θήβας) 66
  4. Μπόγρης (Κάδμος) 59
  5. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 55
  6. Μπότσης (Κάδμος) 48
  7. Σύρμας (Πρωτέας Σχημ.) 45
  8. Τούτουζας (Κάδμος) 39
  9. Σκούμας (Κάδμος) 37
  10. Χαντζής (Πρωτέας Σχημ.) 33
  11. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 30
  12. Ευαγγελίου Ε. (Κάδμος) 26

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Σαράφογλου (Ερμής Σχημ.) 5
  2. Μπόγρης (Κάδμος) 5
  3. Γιαννάκης (Άρης Θήβας) 2
  4. Μεθενίτης Π. (Πρωτέας Σχημ.) 2

 

 

Δ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΜΑΚΑΡΟΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΚΛΕΙΑΣ 84-28

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.-Γ.Σ.ΙΤΕΑΣ 56-59

ΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 74-63

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19-20/10)

ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ.

Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ-ΑΛΙΑΡΤΟΣ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΚΑΡΟΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 Γ.Σ. ΙΤΕΑΣ 4 8 4-0 344-187
2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒ. 4 7 3-1 267-214
3 ΑΛΙΑΡΤΟΣ 4 7 3-1 255-223
4 ΜΑΚΑΡΟΣ 4 5 1-3 252-232
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒ. 4 5 1-3 200-305
6 ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ 4 4 0-4 148-305

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Τζαβαρίνης (Αλίαρτος) 117
  2. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 88
  3. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 86
  4. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 84
  5. Μούρτος (Μάκαρος) 75
  6. Κορόγιαννος (Απόλλων Λιβ.) 55
  7. Μωράκης (Άρης Αμφίκλειας) 55
  8. Μπιλέρης (Μάκαρος) 54
  9. Ξηρός (Μάκαρος) 52
  10. Κωτσαδάμ Λ.Α. (Απόλλων Λιβ.)  49
  11. Πούλος (Κένταυρος Λιβ.) 48
  12. Σώκος (Κένταυρος Λιβ.) 46
  13. Κατσίμπρας Π. (Γ.Σ. Ιτέας) 46

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Κατσαρός (Κένταυρος Λιβ.) 8
  2. Πούλος (Κένταυρος Λιβ.) 8
  3. Κατσιμίχας (Αλίαρτος) 6
  4. Χαλκιάς (Γ.Σ. Ιτέας) 5
  5. Ξηρός (Μάκαρος) 5
  6. Καφάσης (Άρης Αμφίκλειας) 4
  7. Μπέης (Άρης Αμφίκλειας) 4
  8. Τασούλας (Κένταυρος Λιβ.) 2
  9. Αυγερινάκος Ν. (Άρης Αμφίκλειας) 2
  10. Μούρτος (Μάκαρος) 2

 

 

Ε’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 73-28

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 20-0 α.α.

ΣΥΛΛΑΣ-ΛΟΚΡΟΣ αν.

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19-20/10)

ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ

ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΣΥΛΛΑΣ

ΛΟΚΡΟΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΜΑΛΕΣΙΝΑ 4 8 4-0 316-122
2 ΛΟΚΡΟΣ 3 6 3-0 197-123
3 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ 4 6 2-2 203-210
4 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ 4 6 2-2 176-179
5 ΣΥΛΛΑΣ 3 3 0-3 119-185
6 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ 4 3 0-4 95-287

*Ο Οπούντιος Μαρτίνου έχει ένα μηδενισμό.

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 119
  2. Σίμος (Τελεθριακός) 73
  3. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 55
  4. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 50
  5. Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 45
  6. Δημητρός (Μαλεσίνα) 42
  7. Πάττας (Λοκρός) 41
  8. Φακίτσας (Σύλλας) 41
  9. Ορφανός (Τελεθριακός) 41
  10. Ζότο (Λοκρός) 40
  11. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 38
  12. Χαντζής (Σύλλας) 35

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαντζής (Σύλλας) 7
  2. Πάττας (Λοκρός) 6
  3. Καραμίντζος (Μαλεσίνα) 6
  4. Σίμος (Τελεθριακός) 6
  5. Μπλόντζος (Μαλεσίνα) 5
  6. Καβάλας (Οπούντιος) 5
  7. Καραμέρης Α. (Προοδευτική) 5
  8. Δημάκης Δ. (Οπούντιος) 4
  9. Ζότο (Λοκρός) 4
  10. Φακίτσας (Σύλλας) 4
  11. Ταμπούρης (Μαλεσίνα) 4
  12. Κηρολίβανος Σ. (Προοδευτική) 4

 

 

ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)

ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 80-65

 

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19-20/10)

ΜΠΟΥΚΑΛΗ-ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ

ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ-ΑΤΛΑΣ

Ρεπό: ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ

 

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ 

Α/Α ΟΜΑΔΕΣ ΑΓ. Β. Ν-Η Υ-Κ
1 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜ. 4 7 3-1 261-230
2 ΜΠΟΥΚΑΛΗ 3 6 3-0 213-142
3 ΑΤΛΑΣ 3 4 1-2 160-168
4 ΠΑΝΕΥΡΥΤΑΝΙΚΗ 3 4 1-2 190-179
5 ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ 3 3 0-3 146-251

ΣΚΟΡΕΡΣ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 96
  2. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 73
  3. Ντότσικας (Πανευρυτανική) 61
  4. Φασούλας (Αναγ.Λαμίας) 47
  5. Κατσαρός (Άτλας) 42
  6. Γεωργούσης (Μπούκαλη) 41
  7. Ελεζάϊ (Άτλας) 41
  8. Παπαδήμας Π. (Μπούκαλη) 37
  9. Μωϋσογλου (Αναγ.Λαμίας) 35
  10. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 34
  11. Μαυραγάνης (Πανευρυτανική) 33
  12. Μπίντζας (Έσπερος Λαμίας) 27

 

ΤΡΙΠΟΝΤΑ

  1. Χαρίλας (Έσπερος Λαμίας) 10
  2. Οικονόμου (Μπούκαλη) 4
  3. Κατσαρός (Άτλας) 3
  4. Μπίντζας (Έσπερος Λαμίας) 3
  5. Κρίκας (Άτλας) 2
  6. Κεφαλληνάκης (Έσπερος Λαμίας) 2
  7. Παπαδήμας Κ. (Μπούκαλη) 2
  8. Μπόνιας (Πανευρυτανική) 2
  9. Καλάθας (Αναγ. Λαμίας) 2

Σχετικά άρθρα

Σαν σήμερα…19 Ιουνίου (2016-2020)

pannikolaou

Πήρε Αντώνη Κόλλια ο Κάδμος!

pannikolaou

Οι υποψήφιοι για το νέο Δ.Σ. της ΕΣΚΑΣΕ!

pannikolaou